"Przysięga" odcinek 671. Synowie Kasima chcą, żeby Gulperi wycofała oskarżenie! Narin szuka dowodów na niewinność męża [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" - oto, co wydarzy się w 671. odcinku tureckiego serialu "Przysięga". Narin chce pomoc Kemalowi. Lekarka udaje się na miejsce zbrodni i szuka dowodów na niewinnosc męża. Gulperi wciąż nie jest bezpieczna. Synowie Kasima chcą, żeby wycofała oskarżenie!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 671. w poniedziałek, 4.07.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

W 671. odcinku "Przysięgi" Meltem postanawia się zemścić na Narin za to, że dostała od niej w twarz. Munevver zaczyna ruszać palcami. Narin widzi, że jest kontakt z matką. Pyta ją o Meltem. Potem składa skargę na policji.

Eda i Serkan łączą siły dla Kiraz. Czy miłość w końcu zatriumfuje?!Zobacz więcej

Synowie Kasima obserwują dom Emira. Chcą zmusić Gulperi do wycofania oskarżenia, które złożyła przeciwko ich ojcu. Narin szuka dowodów na miejscu zbrodni. Jest załamana, bo nie potrafi pomóc Kemalowi przed procesem...

NOWE ZDJĘCIA Z SERIALU "PRZYSIĘGA" PUBLIKUJEMY W GALERII

Zobacz galerię

Kolejna śmierć w tureckim serialu już na początku lipca! Operacja Kemala się nie powiedzie?Zobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP można oglądać "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Zakazany owoc" - nowy serial, który zastąpi "Miłość i przeznaczenie". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Eda Ece to jedna z najpiękniejszych tureckich aktorek! Jaka jest prywatnie? Sprawdziliśmy!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×