„Przysięga” odcinek 762. Mert w areszcie! Kolejny ślub w serialu zagrożony! Wszystko przez Beyhan [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Przysięga” 762. Oto streszczenie odcinka, w którym rozwinięty zostanie wątek ślubu Barana i Fidan. Beyhan jest przeciwna małżeństwu - wierzy, że znajdzie dla niego lepszą żonę. Tymczasem Mert trafia za kratki. Co z nim będzie?

Multimedia

„Przysięga” odcinek 762. w środę, 7.12.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Beyhan nie zgadza się na ślub Barana i Fidan. Chce znaleźć dla niego lepszą żonę. Baran postanawia uciec z Fidan. Dziewczyna idzie z ukochanym do Hasana w przekonaniu, że tylko on może pomóc. Hasan zaprasza Savasa i Emira na rozmowę. Kemal i Narin martwią się o Merta, który nie wrócił do domu. Dowiadują się o aresztowaniu. Masal ma wyrzuty sumienia.

Zobacz nowe zdjęcia z "Przysięgi" w galerii

Zobacz galerię

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP można oglądać „Zranione ptaki”, które w marcu 2022 roku zastąpiły „Elif”, „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc” - nowy serial, który zastąpił „Miłość i przeznaczenie”. Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

Ender zgodzi się na rozwód, ale postawi jeden warunek. Nieźle kombinuje!Zobacz więcej

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×