przysięga

Tureckie seriale. Özge Yağız, Sevda Erginci i Ebru Şahin nie mają sobie równych. Lato 2022 należało do nich! Zobacz, które aktorki znalazły się w rankingu

Choć za oknem w Polsce zima i chłód, my wróćmy do cieplejszego okresu - lata 2022! Wówczas opublikowano ranking, który dobitnie pokazał, które tureckie piękności ną na szczycie! Özge Yağız, Sevda Erginci i Ebru Şahin nie mają sobie równych. Zobacz w galerii, które tureckie piękności znalazły się w zestawieniu!

30.11.2022Ranking

Özge Yağız i Gökberk Demirci, Bergüzar Korel i Halit Ergenç i inni. Ich miłość wykiełkowała na planie i połączyła ich w życiu. Takich historii jest więcej!

W tureckich serialach nietrudno się zakochać - a aktorom, nietrudno zakochać się w sobie nawzajem na planie! Najlepszym przykładem są Özge Yağız i Gökberk Demirci, którzy dzięki serialowi „Przysięga” zostali parą w życiu prywatnym. Kogo połączyła miłość na planie? Sprawdźcie w galerii!

29.11.2022Tureckie seriale

„Przysięga” się skończyła, ale nowy serial się rozkręca! Przepiękna Mahassine Merabet kradnie show w „Esaret”. Czy miłość może zerwać łańcuchy?

„Przysięga” - ostatni odcinek w Turcji został już wyemitowany. Historia Emira Tarhuna i jego rodziny dobiegła końca, ale na antenie Kanal 7 można już oglądać nowy serial. Ten powoli się rozkręca, a śliczna Mahassine Merabet kradnie show niemal w każdej scenie! Czy warto oglądać „Esaret”? Zobacz najnowsze zdjęcia z tej produkcji.

27.11.2022Przysięga

Mundial 2022 i tureckie seriale. „Przysięga” i „Wspaniałe stulecie” znikają z anteny na ponad dwa tygodnie! Co z pozostałymi? [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Fanów piłki nożnej czekają sportowe emocje, ale miłośnicy tureckich seriali będą niepocieszeni. TVP pokaże na swoich antenach Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mężczyzn z udziałem reprezentacji Polski – Katar 2022. Niestety, emisja serialu „Przysięga” zostanie przez to zawieszona na ponad dwa tygodnie! Co z pozostałymi serialami?

18.11.2022Mundial 2022

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×