"Pytanie na śniadanie". Informator zdradza powody rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. O co poszło? "Dostawał szału"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że się rozstali, co zaskoczyło wielu. Wydawali się parą idealną, ale po 14 latach małżeństwa, podjęli decyzję o rozstaniu. Teraz informator jednego z portali zdradził, dlaczego do tego doszło. Co ich poróżniło?

Multimedia

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - powody rozstania

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel niespodziewanie ogłosili na Instagramie, że postanowili się rozstać! Po 17 latach związku, a 14 latach małżeństwa, para zdecydowała się zakończyć tę relację. To było zaskoczenie dla wszystkich, którzy uważali tę parę za idealną.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się po 14 latach małżeństwaZobacz więcej

Teraz, gdy niektórzy zastanawiają się, jak do tego doszło, pojawiły się pierwsze potencjalne powody rozstania. Informator serwisu "Pomponik" zdradził, że poszło o zazdrość! Podobno Marcin Hakiel nie mógł znieść sukcesów zawodowych żony.

Dostawał szału, że sam tak dobrze sobie nie radzi. Nie był chwalony, nie mógł się wykazać, a dla faceta to policzek i porażka. Gdy żona odnosiła kolejne sukcesy, on czuł się odstawiony na boczny tor. (...) Telewizja widzi duży potencjał w Cichopek i wiąże z nią poważne plany. Ostatnie doniesienia, jakoby produkcja była z niej niezadowolona, to plotki. Kaśka podoba się widzom, jest lubiana i produkcja to widzi. Sukcesy żony, paradoksalnie, mogą bardzo boleć - twierdził informator.

Nie wiadomo, ile w tych doniesieniach prawdy. Para informując o rozstaniu, zaznaczyła, że "jest to jedyne oświadczenie w tej kwestii i nie będą tego komentować".

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli razem 17 lat. Jak wyglądała historia ich miłości? Zobacz naszą galerię!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mietek (gość)

    No ten hakiel nic sobą nie reprezentuje ani wyglądu ani konkretnego nic nie osiągnął a chichopka się rozkręca to jej sodowa bije do łba.tacy ludzie się nie kochają tylko sa dla interesu.

    12.03.2022 23:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×