"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek ma nowego partnera! "Oficjalnie mogę wam przedstawić Jonatana"

Od czasu rozstania z Marcinem Hakielem, kariera Katarzyny Cichopek wyraźnie nabiera rozpędu. Aktorka została niedawno zaangażowana do nowego programu TVP, który będzie współprowadzić z nowym partnerem. Ostatnio przedstawiła go swoim fanom na Instagramie. Kim on jest?

Multimedia

Katarzyna Cichopek jest w trakcie rozwodu z Marcinem Hakielem i choć jej życie prywatne niedawno się rozpadło, to odnosi ona kolejne sukcesy zawodowe. Niedawno zadebiutowała na opolskiej scenie, prowadząc z Maciejem Kurzajewskim koncert "Folkowe Opole". Gwiazda "Pytania na śniadanie" pochwaliła się też udziałem w nowym projekcie.

Katarzyna Dowbor o nowym programie Katarzyny Cichopek. Obawia się konkurencji? Zobacz więcej

Katarzyna Cichopek ma nowego partnera! "Oficjalnie mogę wam przedstawić Jonatana"

Obecnie Katarzyna Cichopek bierze udział w pracach na planie jej nowego programu "Operacja aranżacja", w którym będzie zajmować się metamorfozami wnętrz. Za pośrednictwem relacji na Instagramie, aktorka ostatnio przedstawiła swojego nowego telewizyjnego partnera, z którym poprowadzi program.

Właśnie kręcę nowy program dla TVP Kobieta i już teraz oficjalnie mogę wam przedstawić Jonatana. Razem będziemy pracować. Jonatan jest architektem i będzie przeprowadzał metamorfozy pomieszczeń. Widziałam je - już są spektakularne - powiedziała na swoim Instagramie.

Jonatan Kilczewski - kim jest nowy partner Katarzyny Cichopek? Poprowadzą razem "Operacja Aranżacja"

Jonatan Kilczewski jest znanym architektem telewizyjnym, który ma już na swoim koncie blisko 100 zrealizowanych projektów. Miał okazje występować jako ekspert w programach takich jak "Dzień Dobry TVN", czy "Patent na dom". Jest absolwentem kierunku Architektura i Urbanistyka ukończonego na Politechnice Białostockiej.

Myślicie, że sprawdzi się w duecie z Katarzyną Cichopek?

Więcej zdjęć Jonatana Kilczewskiego zobaczycie w naszej galerii

Zobacz galerię

Beata Tadla podzieliła się radosną nowiną! Wraz ze swoim trzecim mężem ma powody do świętowaniaZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Jadwiga (gość)

  Pani kasiu wstyd i to wielki dla pani dzieci.Zapłate pani dostanie jak podrosna,będzie chleb oddany.Przyszłosć nie jest złośliwa,ale podsobno sprawiedliwa i wtedy to pani zrozumie.Ponadto pani Kasiu -niech pani nie myśli,że Pan Bóg dla innego chłopa dał łyżkę miodu więcej---oj nie.Obejrzy się pani żdziebko póżniej,ale SMRÓD pozostanie.

  30.06.2022 22:35
 • dcdcd (gość)

  kasia i hakiel są razem na zawsze

  30.06.2022 21:00
 • cxdccxxs (gość)

  kasia i hakiel podkręcają lansują się aby zarabiać trzymajcie się kasiu i hakiel zarabiajcie dalej na niczym

  30.06.2022 20:59
 • Julka (gość)

  Luuuudzie co wy wypisujecie za bzdury? czy w swojej pracy z każdym kolegą idziecie na całość? powstrzymajcie swoje podłości...

  30.06.2022 15:27
 • Werty (gość)

  Potrzeba nie zna granic możliwości no cóż kobitka ma cholerne potrzeby.!!!

  29.06.2022 23:15
 • Werty (gość)

  Jah długo wytrzyma ........ Popychacz NA DU..IE ROZKLETOWANĄ PRZEZ POPRZEDNIKÓW JAK DŁUGO WYTRZYMA.!!!

  29.06.2022 23:10
 • macocha (gość)

  Oj pani Kasiu, pogubiła się Pani, kiedy ma się dzieci to najpierw się jest Matką zawsze i do końca świata, (co czują Pani dzieci? czytając o Pni w gazetach czy internecie , bo na pewno czytają) w sytuacji kiedy nie wie pani jak się zachować to trzeba zachować się przyzwoicie, brak empatii , za chwilę zapomnienia nie rozbija się rodziny co Pani zrobiła, Pani rodzice zapewnili Pani pełen dom, bo mieli najpewniej wyższe priorytety niż skoki w bok. zauważyłam, że tam gdzie łatwe i duże pieniądze to potrzeba adrenaliny, gdyby trzeba było popracować są 3-4 tysiące miesięcznie i mieć dwa etaty, nie byłoby siły na skoki w bok, fotki na ściance i inne głupoty, mimo sympatii jaką mam dla niej to rozczarowała mnie Pani ,,,owszem dzieci będą zawsze przy Pani i będą udawały ,że jest ok ale jest pani osobą publiczną nie wystarczy ładnie wyglądać ładnie trzeba postępować.

  29.06.2022 09:04
 • Vera Kier (gość)

  𝒁𝒂𝒓𝒂𝒃𝒊𝒂𝒎 𝒑𝒐𝒏𝒂𝒅 600 𝒅𝒐𝒍𝒂𝒓ó𝒘 𝒅𝒛𝒊𝒆𝒏𝒏𝒊𝒆, 𝒑𝒓𝒂𝒄𝒖𝒋ą𝒄 𝒘 𝒅𝒐𝒎𝒖. 𝑱𝒆𝒔𝒕𝒆𝒎 𝒃𝒂𝒓𝒅𝒛𝒐 𝒑𝒐𝒅𝒆𝒌𝒔𝒄𝒚𝒕𝒐𝒘𝒂𝒏𝒚, ż𝒆 𝒎𝒐𝒈ę 𝒑𝒐𝒅𝒛𝒊𝒆𝒍𝒊ć 𝒔𝒊ę 𝒕𝒖𝒕𝒂𝒋 𝒔𝒘𝒐𝒋ą 𝒉𝒊𝒔𝒕𝒐𝒓𝒊ą, 𝒑𝒐𝒏𝒊𝒆𝒘𝒂ż 𝒋𝒂 𝒊 𝒎ó𝒋 𝒑𝒓𝒛𝒚𝒋𝒂𝒄𝒊𝒆𝒍 𝒐𝒃𝒐𝒋𝒆 𝒅𝒐𝒔𝒕𝒂𝒍𝒊ś𝒎𝒚 16 𝒕𝒚𝒔.+ 𝒘 𝒑𝒓𝒂𝒄𝒚 𝒘 𝒛𝒆𝒔𝒛ł𝒚𝒎 𝒎𝒊𝒆𝒔𝒊ą𝒄𝒖. 𝑻𝒐 𝒘𝒚𝒎𝒂𝒈𝒂 𝒕𝒚𝒍𝒌𝒐 𝒑𝒐𝒅𝒔𝒕𝒂𝒘𝒐𝒘𝒚𝒄𝒉 𝒖𝒎𝒊𝒆𝒋ę𝒕𝒏𝒐ś𝒄𝒊 𝒌𝒐𝒑𝒊𝒐𝒘𝒂𝒏𝒊𝒂 𝒊 𝒘𝒌𝒍𝒆𝒋𝒂𝒏𝒊𝒂, 𝒂𝒃𝒚 𝒖𝒌𝒐ń𝒄𝒛𝒚ć. 𝑲𝒂ż𝒅𝒚 𝒎𝒐ż𝒆 𝒕𝒐 𝒛𝒓𝒐𝒃𝒊ć 𝒊 𝒖ł𝒂𝒕𝒘𝒊ć ż𝒚𝒄𝒊𝒆. 𝒋𝒆ś𝒍𝒊 𝒑𝒐ś𝒘𝒊ę𝒄𝒊ł𝒆ś 𝒏𝒂 𝒕𝒐 1 𝒈𝒐𝒅𝒛𝒊𝒏ę 𝒏𝒂 𝒕𝒆𝒍𝒆𝒇𝒐𝒏𝒊𝒆 𝒌𝒐𝒎ó𝒓𝒌𝒐𝒘𝒚𝒎, 𝒕𝒐 𝒘𝒚𝒔𝒕𝒂𝒓𝒄𝒛𝒚. 𝑶𝒕𝒐, 𝒄𝒐 𝒓𝒐𝒃𝒊𝒎𝒚…

  𝑲𝒍𝒊𝒌𝒏𝒊𝒋 𝒑𝒐𝒏𝒊ż𝒆𝒋 𝒔𝒕𝒓𝒐𝒏𝒚 𝒊𝒏𝒕𝒆𝒓𝒏𝒆𝒕𝒐𝒘𝒆𝒋…...............𝐰­𝐰­𝐰.𝐥­𝐢­𝐯­𝐞­𝐣­𝐨­𝐛­𝟐­𝟒­𝟕.𝐜­𝐨­𝐦

  28.06.2022 23:39
 • obiektywny (gość)

  W pełni zgadzam się z wpisem p. Ziomka.

  28.06.2022 19:26
 • Ziomek (gość)

  Dla mnie jest przegrana będzie sobie wymieniać facetów jak rękawiczki kasa rządzi

  28.06.2022 12:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×