"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek na miotle w muzeum Harry'ego Pottera. Jej zdjęcia z wypadu z dziećmi robią furorę w sieci!

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
fot. AKPA / Gałązka
fot. AKPA / Gałązka
Katarzyna Cichopek wybrała się z dziećmi na Wyspy Brytyjskie, gdzie spełniają swoje marzenia. Zdjęcia współprowadzącej "Pytanie na śniadanie" i gwiazdy "M jak miłość" z wypadu do muzeum Harry'ego Pottera robią furorę w sieci!

Katarzyna Cichopek na miotle. Te zdjęcia robią furorę w sieci!

Katarzyna Cichopek, doskonale znana widzom z roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość" i porannego programu "Pytanie na śniadanie", obecnie bawi się z dziećmi na Wyspach Brytyjskich. Zbliżające się 40. urodziny Cichopek były znakomitym pretekstem, aby spełnić kilka marzeń - zarówno pociech, jak i swoich.

Jednym z nich była wizyta w muzeum Harry’ego Pottera, która dostarczyła mnóstwo radości i znanej mamie, jak i Helenie i Adamowi.

Dziś spełniłam marzenie moich dzieci i moje odwiedzając muzeum Harrego Pottera ????‍♀️????Taki prezent zrobiliśmy sobie z okazji moich zbliżających się 40 urodzin ???? Podziwialiśmy oryginalną scenografie, kostiumy, podglądaliśmy jak powstawał film. Genialne doświadczenie!!! Aaaa! Nie wiem kto bawił się lepiej ????

[instagram]https://www.instagram.com/p/CjLhKS4smjj/[/instagram]

Zdjęcia Cichopek na miotle na tle widoków, dobrze znanych z filmów o młodym czarodzieju, robią furorę w sieci. Fani dosłownie zasypali aktorkę wyrazami zachwytu i komplementami (pisownia oryginalna):

Kasiu wyglądasz Słoneczko Ślicznie????????????????????słodkich snów Zloteczjo

Rewelacja. Jak na tej miotle? Ładne widoki? Happy Birthday to You ❤️

zostałaś czarodziejka z księżyca a raczej z uniwersum harriego pottera

Kasia to już masz 40 lat ? ale dobrze wyglądasz jako artystka i nietylko.Jesteś radosna i masz fajną cichoosobowość.

Chyba 19 stych urodzin pani Kasiu... jak dziewczynka :*. A w Harrym by pani pasowala. Nie wiedzialam ze jest takie muzem u nas :) fajnie :)

Na tej miotle to dobre jest , od tej strony pani nie znałem

Najpiękniejsza czarownica, jaką widziałam :)

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Danuta Stenka jest za stara do roli?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn