"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek zachwycona postawą Marcina Hakiela. Wyświadczył jej ogromną przysługę. "Jestem szczęśliwa!"

Karol Gawryś
Karol Gawryś
Od kilku miesięcy, rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest jednym z naczelnych tematów wielu medialnych doniesień. Choć początki ich rozstania nie należały do najłatwiejszych, to wygląda na to, że najtrudniejsze już za nimi i para ponownie zaczyna się ze sobą dogadywać. W jednym z najnowszych wywiadów, Katarzyna Cichopek postanowiła opowiedzieć o obecnej relacji z Marcinem Hakielem. Okazuje się, że tancerz wyświadczył jej ogromną przysługę.

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Jakiś czas temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zszokowali swoich fanów informując, że po 17 latach wspólnego życia, w tym 14 jako małżeństwo, zdecydowali się na rozstanie. Od czasu ogłoszenia końca ich małżeństwa aktorka na jakiś czas postanowiła zamilknąć i ograniczyć swoją aktywność w mediach społecznościowych. Natomiast Marcin Hakiel stał się wówczas niezwykle otwarty, jeśli chodzi o rozmowę z mediami. Wciąż nie milkną echa jego najgłośniejszego wywiadu, jakiego udzielił w programie "Miasto kobiet", gdzie zasugerował, jakoby Katarzyna Cichopek miała odejść do innego mężczyzny. Co jakiś czas pojawiają się też plotki o nowym partnerze aktorki, ale dotychczas nie znalazły potwierdzenia. Kasia Cichopek przedstawiła jedynie partnera, który będzie z nią prowadził nowy program.

Słynna para obecnie intensywnie przygotowuje się do rozprawy rozwodowej. Katarzyna Cichopek nawet w ostatniej chwili postanowiła zmienić prawnika, by mieć pewność, że wszystko przebiegnie szybko i sprawnie.

Katarzyna Cichopek zachwycona postawą Marcina Hakiela. Wyświadczył jej ogromną przysługę

Choć pierwsze tygodnie od rozstania nie należały dla obojga do najłatwiejszych, to wygląda na to, że słynna para zaczyna się pomału ze sobą dogadywać. Jakiś czas temu aktorka i tancerz pojawili się nawet razem na jednej imprezie.

Ostatnio Katarzyna Cichopek w rozmowie z "Super Expressem" postanowiła opowiedzieć o jej obecnej relacji z Marcinem Hakielem. Okazuje się, że tancerz jest dla niej teraz ogromnym wsparciem. Dzięki temu, że zajmuje się on ich dziećmi, aktorka może skupić się na pracy i kolejnych zawodowych wyzwaniach. A tych jej w ostatnim czasie nie brakuje.

Jestem szczęśliwa! Najważniejsza jest dla mnie najbliższa rodzina, moje dzieciaki, na nich się skupiam przede wszystkim, korzystam - tak jak teraz - kiedy są pod opieką swojego taty, kiedy mogę się skupić na pracy. Są w górach, bardzo się z tego cieszę, że spędzają wspólnie czas w sposób kreatywny. Góry zawsze były bliskie naszemu sercu i dzieciaki są związane z tradycją góralską. Ciesząc się, że fajnie spędzają czas, mam spokój w swojej głowie i mogę się skupić na pracy - wyznała w rozmowie z "Super Expressem" Katarzyna Cichopek.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn