"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek zostanie wyrzucona z TVP? Są jej kolejne nagrania z Kurzajewskim? Jest oświadczenie aktorki!

Katarzyna Cichopek nie ma teraz dobrego czasu. Aktorka, po poinformowaniu opinii publicznej, że jej związek z Marcinem Hakielem to już przeszłość, jest na ustach wszystkich. Na pewno nie pomógł jej wywiad, jakiego Marcin Hakiel udzielił TVN Style, gdzie zasugerował, że został zdradzony przez żonę. Teraz natomiast Cichopek mierzy się z plotkami o romansie, tajemniczymi nagraniami i głosami, że TVP chce zakończyć z nią współpracę!

Multimedia

Katarzyna Cichopek zostanie wyrzucona z TVP? Są jej kolejne nagrania z Kurzajewskim? Jest oświadczenie aktorki!

To nie jest łatwy czas dla Katarzyny Cichopek. Gwiazda "M jak miłość" i "Pytania na śniadanie", informując o rozstaniu z Marcinem Hakielem, otworzyła swoistą puszkę Pandory. Od kilku tygodni nie ma spokoju.

W ostatnich dniach atmosferę podsycił sam Marcin Hakiel, który od czasu rozstania pojawia się w mediach częściej niż kiedykolwiek wcześniej. Tancerz postanowił się otworzyć i w trakcie wywiadu w "Mieście kobiet" TVN Style, wręcz zasugerował, że został zdradzony przez Katarzynę Cichopek!

Nagrano i wysłano ich prywatną rozmowę mediom. Jest komentarz gwiazdy!Zobacz więcej

To tylko podsyciło kolejne plotki o romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, jej ekranowego partnera ze śniadaniówki TVP. Co więcej, w ostatnich dniach wyciekły nagrania prywatnych rozmów Cichopek i Kurzajewskiego, które dotarły także do załamanego Marcina Hakiela! Gwiazdy miały zgłosić przestępstwo organom ścigania, a sprawą dodatkowo zajął się... Krzysztof Rutkowski. Pojawiają się głosy, że to nie koniec wycieków.

Jednocześnie też pojawia się coraz więcej plotek, że Telewizja Polska - ze względu na kontrowersje wokół osoby Katarzyny Cichopek - chce zakończyć współpracę z aktorką. Do tych doniesień postanowiła odnieść się sama Katarzyna Cichopek, która na swoim Instagramie napisała:

Drodzy, w związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami pragnę zapewnić, że moja współpraca z TVP i Impresariatem układa się bardzo dobrze. I mam nadzieję, że dzięki doświadczeniu, które zdobywam przy realizacji projektów w TVP nadal będzie się rozwijać. Zapraszam wszystkich do oglądania audycji z moim udziałem i do pozostania na moim profilu, bo dziś drugi dzień Festiwalu Zawodów w Krakowie i liczne relacje z tego fantastycznego wydarzenia! Zapraszamy wspólnie z Tomaszem Wolnym, Mateuszem Szymkowiakiem i Agnieszką Dziekan.

Widzowie nie kryją oburzenia po tym, co pokazała Katarzyna Cichopek. "TVP proszę o zmianę!"Zobacz więcej

Suche oświadczenie, w którym ani słowa nie znajdziemy na temat wycieków nagrań, bardzo nie spodobało się Internautom. Na Cichopek, po raz kolejny, spadła fala krytyki. W komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Jaka TV, tacy 😢 dziennikarze

Uważam ze każda osoba zamieszana w obyczajowy skandal powinna odejść z TVP.Jak wiadomo to my sponsorujemy pani . życie.

Nie zamierzam pani oglądać. Prezentuje pani prostą kulturę dla mas. W pani świecie liczy się tylko marketing i sprzedaż. To nie dla mnie.

A co z podsłuchem? W sytuacji, gdy jesteś zamieszana w aferę o podłożu kryminalnym, może należałoby się do tego odnieść, a nie udawać, że sprawy nie ma? Czy teraz każdy, kto z tobą rozmawia/jest w „Pytaniu na śniadanie” jest narażony na podsłuchiwanie, hmmm? Czekamy na wyjaśnienia, bo wiele osób np. z twojej pracy może się teraz bać, pomyślałaś?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Max (gość)

  Niech się weźmie do prawdziwej roboty a nie rozkraczac się na sciankach

  05.05.2022 07:28
 • Max (gość)

  Cichopek powinna się wstydzić ze względu na dzieci nic kultury i nieobrazajmy prawdziwych aktorów nazywając Cichopek aktorka

  05.05.2022 07:22
 • Dorota (gość)

  Tak się nie robi on i tak cię zostawi tak zawsze się dzieje

  03.05.2022 09:48
 • Ola (gość)

  I co ta Cichopek to taka nie chce pisać już nie chcę ją widzieć w m jak miłość bopozygam się na jej wygląd taka słodka a z

  02.05.2022 13:43
 • Jj (gość)

  Wara od prezesa.

  01.05.2022 11:06
 • Ja (gość)

  Prawdę ktoś napisał- jeśli rozwód Katarzyny ma,spowodować jej odejście z tvp, to co tam robią prezes i Pan P.?

  01.05.2022 09:55
 • Irma (gość)

  Od rozstania p.Kasi z mężem nie oglądamy programów gdzie pani wystepuje

  30.04.2022 14:44
 • Lena (gość)

  Żona kurzajewskiego bardzo wyniosła nie lubiłam jej Myślę że nie pasowali do siebie on zawsze uśmiechnięty przyjemny dla widza a żona miała wielkie o sobie mniemanie i tu nie ma nic do rzeczy to co między nimi było dobrze że się skończyło bo wizualnie nie pasowali a nie nam oceniać to ich prywatne sprawy tak samo w Pytaniu na śniadanie Kasia i Maciej bardzo pasują pięknie prowadzą szkoda by było aby byli wyrzuceni tak jak Niektórzy chcą A jak komuś się nie podobają to niech nie patrzy są inne programy nic im do tego życzę im dużo szczęścia życiu zawodowym i osobistym

  30.04.2022 13:41
 • mm (gość)

  Jak łatwo przychodzi ludziom ocenianie innych i to przez pryzmat medialnych doniesień !!!

  30.04.2022 11:44
 • Lila (gość)

  Kaśka z Maciejem to idealna para ,oboje potrafią krzywdzić bliskie osoby.Pani Paulina powiedziała jak były mąż ja lekceważyl i nie wspierał w czasie choroby i finansowo nie mogła sobie poradzic takze odeszła od niego.Dzielna i mądra kobieta ta pani Paulina i Marcin też ok facet.Zycze im wszystkiego najlepszego w życiu,dużo zdrowia!

  29.04.2022 15:36
 • Wera (gość)

  Ja tu żadnego skandalu nie widzę, małżeństwa się rozstają, niestety, ale tak już bywa. Skandalem dla mnie jest podsłuchiwanie prywatnych rozmów i na dodatek przesyłanie ich do męża i do pracodawców. Mam nadzieję, że znajdą tę osobę czy osoby, które się tego dopuscily i poznamy podłe powody, dla których to zrobiła czy zrobiły.

  29.04.2022 12:07
 • Tamara (gość)

  Marcin już nic nie możesz zrobić bo Kaśka do Ciebie nie wróci.Jak widać tylko ja kręci kolega z pracy i wspólne przebywanie.Jest z nim szczęśliwa i rozesmiana od ucha do ucha i pokazuje te drogie ząbki.Ukladaj sobie nowe życie,tylko żebyś trafił na porządną kobietę,nie pokutuj bo nie warto,trzeba iść do przodu,szkoda życia gdyż mamy tylko jedno.

  28.04.2022 22:10
 • A prezes (gość)

  A Prezes nieskazitelny. Nikt go nie odsunął.

  28.04.2022 16:59
 • selda 1952 (gość)

  co was obchodzi czyjeś prywatne życie ,w dzisiejszych czasach wiele związków się rozpada .nie ważne kto z kim śpi ważne żeby się wyspał.

  28.04.2022 15:27
 • Xhege (gość)

  Jakich wszystkich, ja nie znam tej p.cki tak jak jej tego fijuta...

  28.04.2022 15:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×