„Pytanie na śniadanie”. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaręczyli się w Jordanii? Pierścionek na dłoni aktorki rozpętał burzę w sieci!

Jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu jest duet z „Pytania na śniadanie”, czyli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Para dopiero co wróciła z Jordanii, gdzie świętowali m.in. 50. urodziny Macieja Kurzajewskiego. Zdaniem części internautów, para się zaręczyła a drobiazg, którym błysnęła w studio „Pytania na śniadanie” jest tego dowodem!

Multimedia

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaręczyli się w Jordanii

Kilka dni temu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na wakacje do Jordanii. Para relacjonowała swoją podróż na Instagramie. Wypoczynek był formą świętowania 50. urodzin prezentera, które wypadały w niedzielę (29.01). Kurzajewski wraz z Katarzyną Cichopek w pojawił się m.in. w studio „Pytaniu na śniadanie”.

50. urodziny Macieja Kurzajewskiego w programie. Katarzyna Cichopek nie odstępowała go na krok!Zobacz więcej

Wizyta zakochanych w studio wywołała w sieci nie lada poruszenie. Źródłem zamieszania i lawiny spekulacji jest biżuteria, jaka pojawiła się na dłoni Katarzyny Cichopek. Niektórzy fani i media zaczęły spekulować, że błyskotka to nic innego, jak właśnie pierścionek zaręczynowy. Oliwy do ognia dolały również romantyczne komentarze, jakie w sieci kierowali do siebie zainteresowani.

Myślicie, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski faktycznie się zaręczyli?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Egle (gość)

    TVP taka religijna i pochwała rozbijanie małżeństw?

    30.01.2023 16:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×