"Pytanie na śniadanie". Paulina Smaszcz opowiedziała o relacjach z Maciejem Kurzajewskim. Były mąż również zabrał głos!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Chociaż Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz rozwiedli się w 2020 roku, to rozstanie pary do dzisiaj budzi ogromne emocje. Internauci zastanawiają się, w jakich obecnie stosunkach są byli małżonkowie, którzy razem przeżyli 23 lata. Teraz oświadczenie w tej sprawie wydała Paulina Smaszcz.

Paulina Smaszcz opowiedziała o relacjach z Maciejem Kurzajewskim. Były mąż również zabrał głos!

Rozwód Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaczcz do dzisiaj budzi ogromne emocje. Chociaż para swoje małżeństwo zakończyła w 2020 roku, to Internauci wciąż są ciekawi, jakie stosunki panują między byłymi małżonkami, którzy w małżeństwie wytrwali 23 lata.

Od czasu rozstania, Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski raczej unikali rozmów na temat swojego rozwodu. W 2021 roku Paulina Smaszcz wydała książkę pt. "Bądź Kobietą Petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie", gdzie rozdział na temat rozwodów posłużył wielu plotkarskim portalom za inspirację w tworzeniu artykułów na temat dzisiejszych relacji autorki ze swoim byłym mężem. Były to jednak spekulacje, które nie miały żadnego potwierdzenia w rzeczywistości.

Aby przerwać falę kłamstw, Paulina Smaszcz postanowiła wydać oficjalne oświadczenie, w którym jasno i wyraźnie wyłożyła, jakie obecnie relacje łączą ją z Maciejem Kurzajewskim. W oświadczeniu czytamy:

Wiem, że docierają do Was niepokojące informacje dotyczące mojej relacji z byłym mężem Maciejem Kurzajewskim. Biorąc pod uwagę fakt, że z większością z Was spotykam się osobiście, podczas szkoleń i warsztatów, rozmawiam, dzielę się doświadczeniami z życia zawodowego i prywatnego, czuję się wobec Was zobowiązana do przedstawienia oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.
Tym samym, zwracam się z oficjalnym żądaniem, by media plotkarskie zaprzestały publikowania, godzących w moje dobre imię, nieprawdziwych informacji na ten temat. Wobec mediów, które ewidentne swoimi kłamliwymi informacjami, chcą zniszczyć moje doświadczenie zawodowe, działalność na rzecz kobiet oraz drogę naukową i pracę akademicką, podjęłam kroki prawne.
Oświadczam, że pozostaję z Maciejem Kurzajewskim w bardzo dobrych relacjach. Jestem mu wdzięczna za naszą wspólną historię i kibicuję jego sukcesom zarówno w sferze zawodowej, jak również osobistej. Jako ojciec moich dzieci na zawsze pozostanie osobą mi bliską i będę wspierać jego życiowe, prywatne wybory oraz aktywność zawodową.
Książka „Bądź Kobietą Petardą. Jak zająć się sobą i żyć świadomie?”, na którą powołują się wspomniane plotkarskie media, nie jest pozycją autobiograficzną. Użyte w niej przykłady i porównania mają na celu wspierać kobiety w procesie zmiany, pokazywać drogę i dawać nadzieję na wyjście z najtrudniejszych życiowych sytuacji. Sprowadzanie przytoczonych w niej doświadczeń do, wyrwanych z kontekstu, sensacji, nie tylko godzi w moje dobra osobiste, ale przede wszystkim deprecjonuje wybór Czytelniczek, które uznały tę publikację za Książkę Roku 2021 w kategorii: „Książka Szkoleniowa/Mentoringowa”.
W mojej działalności szkoleniowej i mentoringowej niejednokrotnie podkreślam, jak ważne są dobre relacje rodziców po rozstaniu. Towarzyszę kobietom w trudnych sytuacjach, wyborach i rozwodach, bazując na swoim doświadczeniu zawodowym i osobistym, uczę je, jak mogą budować i odbudowywać poczucie własnej wartości, edukować się i zdobywać kompetencje oraz w jaki sposób mogą ułożyć relacje z byłym partnerem, tak by jak najmniej ucierpiały dzieci, za których życie odpowiedzialni są dorośli, którzy powołali je na świat.
Ponadto sama jestem kobietą, która otrzymała od życia zawodowego i prywatnego drugą szansę. Po długiej i ciężkiej chorobie oraz życiowych doświadczeniach, obecnie z dużą dozą nadziei i wdzięczności, patrzę w przyszłość i ciężko pracuję, by odbudować swoje życie w oparciu o wartości i zasady, które wyznaję.
Media proszę o to, by nie rozpowszechniały informacji, które pozostają niezgodne z prawdą i w swoich publikacjach nie niszczyły i deprecjonowały kobiet, tylko je wspierały.
Z uwagi na to, że przez nieprawdziwe publikacje cierpią moi najbliżsi, podejmuję stosowne kroki prawne wobec mediów i dziennikarzy/twórców kontentu, którzy piszą i publikują kłamstwa na mój temat i na temat relacji z moim byłym mężem Maciejem Kurzajewskim.

Głos zabrał także Maciej Kurzajewski, który w komentarzu napisał krótko i na temat:

Jesteśmy z Pauliną w bardzo dobrych relacjach i wzajemnie się wspieramy. ✌

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn