"Pytanie na śniadanie". Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Tancerz zgodzi się na warunki żony, aby uniknąć wojny?

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela budzi niezmiennie ogromne emocje wśród fanów pary. Wielu nie dowierza, że modelowe wręcz małżeństwo po blisku dwóch dekadach wspólnego życia postanowiło się rozejść. Coraz wiecej wiadomo o samym rozwodzie. Według medialnych doniesień obu stronom zależy, aby cała procedura przebiegła możliwie jak najszybciej. To oznacza, że jedna ze stron będzie musiała się zgodzić na warunki stawiane przez drugą stronę.

Multimedia

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Po blisko dwóch dekadach wspólnego życia - 17 jako para, w tym 14 jako małżeństwo - Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postanowili się rozstać. Fanów i opinię publiczną poinformowali o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując na Instagramie identycznie brzmiące oświadczenia.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na celowniku

Od tego momentu zarówno aktorka, jak i tancerz są na celowniku mediów i nieustannie śledzą ich paparazzi. Sami też dzielą się z fanami swoją codziennością za pośrednictwem mediów społecznościowych. Katarzyna Cichopek przede wszystkim skupia się na pracy i dzieli ujęciami z planu, zaś Marcin Hakiel polubił medialny ekshibicjonizm. Tancerz regularnie urządza na swoim kanale Q&A, umożliwiając fanom zadanie mu pytania. Odpowiada nawet na te najtrudniejsze i nietypowe.

Strategia Marcina Hakiela

Choć wydawać by się mogło, że taki ekshibicjonizm niczemu nie służy, paradoskalnie za jego sprawą Marcin Hakiel nie jest tak interesującym obiektem dla paparazzi. Śledzą oni jego wkrótce byłą żonę, wokół której krążą plotki jakoby łączyło ją coś więcej z kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim. Sami zainteresowani starają się tego w ogóle nie komentować. Mimo to, medialna wrzawa nie słabnie, a oliwy do ognia dolała ostatnia sytuacja, jakiej świadkiem byli widzowie "Pytania na śniadanie".

Aktorka nie wytrzymała. Pomógł jej kolega z pracyZobacz więcej

Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły rozstania, które elektryzuje media i opinię publiczną. Jak donosi "Super Express", w sądzie znalazły się już niezbędne dokumenty, aby ruszył proces rozwodowy Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Złożył je sam tancerz, jak informuje tabloid. Para, która oczekuje obecnie na wyznaczenie daty rozprawy, podobno uporządkowała między sobą najistotniejsze kwestie: ustalili opiekę nad dwoma córkami oraz dokonali podziału majątku. "Super Express" powołując się na osobę z otoczenia Cichopek i Hakiela informuje, że chcą zamknąć temat już na pierwszej rozprawie.

Robią to dla dobra dzieci. One są dla nich najważniejsze. Marcin nie chce orzekania o winie Kasi. Zgodził się też na jej warunki. Woli spokoju dla siebie i dzieci niż wojny w sądzie - cytuje słowa informatora "Super Express".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • zuzanka (gość)

  Oby tylko dotrzymał słowa, żeby nie prać brudów, bo bywa różnie. U nas miało być kulturalne rozstanie, a pod wpływem teściowej mąż zaczął się stawiać. Dobrze, że wynajęłam kancelarię Lilianny Skiby z Warszawy, bo inaczej chyba by mnie wykończył nerwowo swoimi bezpodstawnymi oskarżeniami.

  12.04.2022 13:05
 • Basia (gość)

  Brawo Marcin! Jesteś super facetem i Ojcem i nie akceptujesz zdrady ale racja,po co prac brudy jak i tak wszyscy wiedzą o co chodzi.

  11.04.2022 19:46
 • Olga (gość)

  Kasia miała męża w swoim wieku to wolała dziadka bo przecież niedługo będzie miał wnuki.Jak można przerzucać dzieci ,przecież to nie zabawki.

  11.04.2022 19:41
 • Olga (gość)

  Kasia miała męża w swoim wieku to wolała dziadka bo przecież niedługo będzie miał wnuki.Jak można przerzucać dzieci ,przecież to nie zabawki.

  11.04.2022 19:36
 • Tamara (gość)

  Mamy już tego dosyć!!!

  11.04.2022 19:29
 • Fanka (gość)

  Przecież oni mają starszego syna i mlodsza córkę, a nie dwie córki. Serio dziennikarz nie mógł tego dokładniej sprawdzić? Żenada...

  09.04.2022 23:05
 • Fannie Gordon (gość)

  Zarabiam nawet 90 dolarów za godzinę pracy w domu. Moja historia jest taka, że ​​rzuciłem pracę w Walmart, aby pracować online i przy odrobinie wysiłku łatwo zarobiłem około 40 do 86 USD… Ktoś był dla mnie dobry, dzieląc się ze mną tą stroną, więc teraz mam nadzieję, że mógłbym pomóc komuś innemu tam, udostępniając tę ​​witrynę...

  Spróbuj, nie pożałujesz!................l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

  09.04.2022 19:52
 • Anka (gość)

  Czy Cichopek mógłby zniknąć ze "ścianki"? Dwoi się, troi, wypina (patrz: słynne dresy ze stopą wielbłąda), stroi miny, zaleca do Kurzajewskiego, a tu nigdzie nie biorą. Jak mawiała moja Babcia: "Jedna raz da i już gwiazda, druga dwa razy daje i gwiazdą nie zostaje". Niech się ze swoimi smrodkami z życia nie obnosi, bo nie ma dnia, żeby w Internecie nie było "Cichopek to, Cichopek tamto". A potem szlocha w Pytaniu na śniadanie, bo ją Internauci krzywdzą... Jak się lubi masochizm... Nich swoją energię (?) przełoży na pożyteczne działania, może przygarnie kilku Uchodźców, tylko... niech się z tym znowu nie obnosi publicznie...

  09.04.2022 19:51
 • Nieznajoma (gość)

  Bossssze kto to pisze ???? "ustalili opiekę nad dwoma córkami " na prawde? Z syna zrobiliście corke? Żenada

  09.04.2022 13:14
 • felek dziadek (gość)

  Media dają tytuły: gwiazda, celebryta, elita oraz nadmiar pieniędzy. I tak psują wnętrze człowieka!

  09.04.2022 13:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×