„Pytanie na śniadanie”. Ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jednak się nie odbędzie? Na ich drodze miała stanąć kolejna przeszkoda! Chodzi m.in. o mamę prezentera

Medialny szum wokół związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nie słabnie. Choć para nawet jeszcze oficjalnie nie ogłosiła swoich zaręczyn, to już nie brakuje doniesień związanych z ich rzekomymi ślubnymi planami. Czyżby jednak to ślubu „kurzopków” miało jednak nie dojść? Nowe doniesienia rzucają zupełnie nowe światło na tę sprawę.

Multimedia

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ślub?

Od pewnego czasu w mediach regularnie pojawiają się doniesienia o rzekomych zaręczynach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Wszystko przez jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia TVP, na którym słynne dziś „kurzopki” po raz pierwszy pojawiły się razem jako para. Wówczas na serdecznym palcu aktorki zauważono pokaźnych rozmiarów pierścionek. Zaręczynowe spekulacje podsyciły rzekome zaznania znajomych pary, którzy mieli zdradzić, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są już po oświadczynach. Póki co para ani nie zdementowała, ani nie potwierdziła tych doniesień.

Ostatnio pojawiły się kolejne doniesienia związane z dalszą przyszłością pary, która miałaby już mieć swoje pierwsze ślubne plany, jednocześnie zastanawiając się, jak unieważnić swoje poprzednie kościelne małżeństwa. Czyżby jednak do potencjalnego ślubu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego miało jednak nie dojść?

Tomasz Kammel i Dorota Wellman nowym duetem śniadaniówki? Zaliczyli już pierwszy debiut! Zobacz więcej

Ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jednak się nie odbędzie?

Nowe doniesienia związane ze ślubnymi planami „kurzopków” wskazują na to, że póki co ślubu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nie będzie. Jak donosi znajomy pary, na którego powołuje się serwis Party, zakochani najpierw mieliby planować razem zamieszkać. W tym celu chcieliby znaleźć odpowiednio duży dom, w którym komfortowo czuliby się nie tylko Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, ale także ich najbliżsi.

Najpierw chcieliby razem zamieszkać. Teraz Maciej mieszka z mamą, a Katarzyna - z dziećmi. Rozglądają się za dużym domem, w którym wszyscy czuliby się komfortowo. Zarówno mama Macieja, która potrzebuje jego pomocy, jak i dzieci Katarzyny - informuje znajomy pary na łamach Party.pl.

Informator serwisu podkreślił jednak, że mimo, iż para obecnie ma skupiać się na szukaniu nowego lokum, to ponoć nie zamierza odwlekać za bardzo w czasie decyzji o swoim ożenku. Co więcej, rozmowy na temat ślubu zakochanych miałyby pojawić się w rodzinnym gronie już podczas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Jednak decyzji o ślubie też nie mają zamiaru odkładać. Ich bliscy uważają, że idealnie do siebie pasują, dlatego nie powinni zwlekać ze ślubem i szybko ustalić datę. [...] Temat daty ślubu ma się pojawić podczas świąt. Przy wigilijnym stole spotkają się z rodzicami, bratem i babcią Kasi oraz mamą Macieja i być może jego synami – zdradza w tej samej rozmowie informator Party.

Zobacz galerię

Ogłoszą swoje zaręczyny w prasie!? „Planowana jest romantyczna sesja i wywiad”Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  Przestańcie naokrągło o niej pisać, bo zbiera mi się na wymioty. Rozwaliła swoją rodzinę i robią z niej GWIAZDĘ. Ideał kurde. Wzór do naśladowania.

  Przegrana jesteś w moich oczach i chyba nie tylko w moich. Ps. Sakrament małżeństwa jest nierozerwalny. Tak mi przykro.

  14.12.2022 01:02
 • Zuza (gość)

  Jak oni mogą marzyć o unieważnieniu ślubu to już hamstwo kościół nie powinien do tego dopuścić dlatego ludzie odchodzą od losciola

  08.12.2022 13:51
 • Toja (gość)

  Ludzie opamiętajcie się ich życie ich sprawa nikt tak.naprawde nie wie jak działo się w ich małżeństwie tylko oni znają prawdę zatem przestańcie z tymi chorymi domysłami i płotami. Skoro chcą walczyć o unieważnienie ślubu kościelnego to powód musi być poważny a oni nie są aż tak wysoce postawieni jak co niektórzy z rządu by dostać rozwód kościoła. Są dziś ważniejsze sprawy bieda coraz gorszą podwyżki straszne a najgorsze że wojna wisi nad Polską to dopiero są problemy i strach. Ale wam w głowie ploty głupoty i zajmowanie się cudzym życiem bo Polak potrafi dlatego nikt nas nie lubi. Chyba coś w tym jednak jest i nasza wina że tak jesteśmy postrzegani.Opamietajcie się zajmijcie się swoimi rodzinami dajcie innym spokój. To jest ohydne i chore ta cała nienawiść

  07.12.2022 22:00
 • Gość (gość)

  Jak już to chyba ślub cywilny po co kościelny skoro przysięgi że nie opuszczę cię aż do śmierci już raz nie udało się dotrzymać.

  07.12.2022 21:34
 • Gość (gość)

  Swietne komentarze , popieram w 100 % ?Nie ogladam ich tych "cip-tkow" kurzajkow. itp

  07.12.2022 16:13
 • Rena (gość)

  Narobili burdelu w swietojebliwej telewizji.

  07.12.2022 15:18
 • Zmirek (gość)

  Sami swiętojebliwi! Zajmijcie się swoimi d*pani.

  07.12.2022 01:32
 • Leje na nich (gość)

  Przestańcie pisać już o tej parze degeneratów!!!

  06.12.2022 20:42
 • Edytka (gość)

  Bejbe i co dalej klamiesz

  06.12.2022 14:08
 • Wanda (gość)

  P

  06.12.2022 12:39
 • Rytmen (gość)

  Żałosna para.Kaska cipkowata zdominowała kurzajewskiego.Jest u niej pod kapciem .Kurzajewski nawet stracil przez kaskę wiadomości sportowe. TANDETA JAKA REKLAMUJE CIPKAWATA KASKA TO SZMATY JAK TS ŻAŁOSNA ZIELONA BLUZKA JAK PSUZ GARDŁA WYCIĄGNIĘTA. KASKA NIE JEST DOBRA MATKA DLA DZIECI. UWAŻAJ MATKO KURZAJEWSKIEGO BĘDZIE CIE KASKA Z BUTA TRAKTOWAĆ JAK JUZ WIDAC JAK TRAKTUJE KOCHANKA. PARA QORVISZONOW ZARABIA NA DUPY DAWANIU publicznie. Dla mnie mogą się nawet oboje powiesić. Nie szanuje ludzi QORVISZONOW.

  06.12.2022 11:27
 • Bartek (gość)

  Glupia ta Cichopek i ten fircyk Kurzajewski ślub rozbiły rodziny wyspał się i ślub kościelny to są zera bez rozumu dzieci to widzą taka matka opowiada pierdoły z tym Kurzajewskim kobieto opanuj się ty jesteś święta tak Ci mamusia kazała robić jesteś zerem i nie mów o ślubie wariatko bo nikt Cię nie zawodzi i tego kochasia Kurzajewskiego jesteście nikim tylko pierdoły opowiadanie i pieniądze bierzecie za ta wasze głupoty opanuj się kobieto kim ty jesteś zerem jakie rady wstretna baba małe toto ale jakie kochliwe zero wyrzucić toto wielka dama gdzie dzieci dobrze że ojca mają wyrzucić toto z telewizji a nie pokazywać

  06.12.2022 11:08
 • Bartek (gość)

  Glupia ta Cichopek i ten fircyk Kurzajewski ślub rozbiły rodziny wyspał się i ślub kościelny to są zera bez rozumu dzieci to widzą taka matka opowiada pierdoły z tym Kurzajewskim kobieto opanuj się ty jesteś święta tak Ci mamusia kazała robić jesteś zerem i nie mów o ślubie wariatko bo nikt Cię nie zawodzi i tego kochasia Kurzajewskiego jesteście nikim tylko pierdoły opowiadanie i pieniądze bierzecie za ta wasze głupoty opanuj się kobieto kim ty jesteś zerem jakie rady wstretna baba małe toto ale jakie kochliwe zero wyrzucić toto wielka dama gdzie dzieci dobrze że ojca mają

  06.12.2022 10:40
 • Wak (gość)

  Po ile lat mają Cichopek i Kurzajewski??? Śmiechu warte, mamuśka może cmoknąć oboje głęboko w D...pe.

  06.12.2022 07:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×