pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Danuta Martyniuk zdradziła, co je żeby utrzymać formę. Tak teraz wygląda jej dieta! W studio pojawił się Zenek Martyniuk!

Danuta Martyniuk zachwyciła w ostatnim czasie efektami spektakularnej metamorfozy. Ukochanej króla disco polo, jak określa się Zenka Martyniuka, udało się pozbyć nadprogramowych kilogramów. Motywacją były złośliwości, jakie czytała na swój temat w sieci. Goszcząc w studio "Pytanie na śniadanie" zdradziła sekret swojej metamorfozy oraz co - i jak - lubią jadać wraz z Zenkiem Martyniukiem.

02.10.2022Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Danuta Martyniuk pokaże, co lubi gotować i jeść. Ukochaną króla disco polo poprosiła o to Joanna Kurska!

Gdy z funkcji prezesa Telewizji Polskiej został odwołany Jacek Kurski, Joanna Kurska wróciła do pracy w TVP, obejmując stanowisko producentki "Pytanie na śniadanie". W rozmowie z dziennikiem zdradziła, że zaprosiła do kuchni programu śniadaniowego Danutę Martyniuk. Żona króla disco polo niedawno zachwyciła swoją metamorfozą, prezentując fanom odchudzoną sylwetkę. W porannym paśmie zdradzi, co najczęściej ląduje na stole państwa Martyniuków.

28.09.2022Pytanie na śniadanie

Joanna Racewicz kiedyś i dziś. Za to, jak się zmieniła spadła na nią lawina krytyki. W kilku zdaniach zgasiła hejterów! "Mam w sobie więcej plastiku, niż martwy wieloryb"

Joanna Racewicz to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Od jakiegoś czasu Joanna Racewicz coraz częściej pojawia się na przeróżnych imprezach, gdzie da się zauważyć, że przeszła ogromną metamorfozę! Twarz 48-letniej dziennikarki nie wygląda jak kilkanaście miesięcy temu. To z kolei sprowokowało nieprzyjemne komentarze, z którymi spotyka się w sieci. Postanowiła w mocnych słowach się do nich odnieść.

23.09.2022Polsat News

Robert El Gendy odchodzi z "Pytania na śniadanie". Przypominamy jego zdjęcia z początku kariery! Z TVP związany jest od ponad 20 lat

Robert El Gendy już od ponad 20 lat związany jest z Telewizją Polską. Występy przed publicznością od najmłodszych lat dostarczały mu mnóstwo radości. Jak wyglądały jego początki w TVP? Teraz, kiedy wszystko wskazuje na to, że ulubieniec widzów wkrótce pożegna się z "Pytaniem na śniadanie", przypominamy jego drogę na szczyt.

18.09.2022Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek i jej nowy partner z programu nie szczędzą sobie ciepłych słów. Fani zachwyceni: "Fajni ludzie się przyciągają"

Katarzyna Cichopek jest już po rozwodzie. Aktorka rozpoczęła nowy etap w życiu z przytupem - wraz z architektem Jonatanem Kilczewskim zaczęła odmieniać wnętrza mieszkań polskich rodzin w programie "Operacja aranżacja". Jak przebiega ich współpraca na planie? Gospodarze nowego formatu TVP Kobieta nie szczędzą sobie sobie ciepłych słów.

18.09.2022Pytanie na śniadanie

Katarzyna Niezgoda komentuje wyznania Tomasza Kammela. "Jestem tym zmęczona"

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel przez jakiś czas byli parą, którą śledziły tabuny fotoreporterów. Mimo to, prezenter musiał się mierzyć z zarzutami, jakoby jego relacja była przykrywką, a on sam - homoseksualistą. Ostatnie wyznanie gwiazdora TVP ponownie wywołało dyskusję o jego preferencjach. Jeden z tabloidów skontaktował się z byłą partnerką Katarzyną Niezgodą, która odniosła się do publikowanych rewelacji.

16.09.2022Pytanie na śniadanie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×