Radosław i Dorota Liszewscy na romantycznej randce. Ależ oni się kochają. Są małżeństwem od 28 lat!

Radosław Liszewski to jeden z najpopularniejszych wykonawców muzyki disco polo. Artysta jest wyjątkowo stały w uczuciach, bowiem od 28 lat jego żoną jest Dorota. Mimo upływu lat, oboje wciąż się szaleńczo kochają! Zobaczcie zdjęcia z ich randki.

Multimedia

Frontman grupy Weekend Radek Liszewski i jego żona Dorota od 30 lat tworzą udany team na życie, a już w kwietniu będą świętować 28. rocznicę ślubu. Pół roku temu przeprowadzili się z rodzinnych Sejn do Warszawy i nie żałują swojej decyzji.

Powód naszej przeprowadzki był jeden! Jesteśmy bliżej synów, którzy wyjechali do Warszawy na studia. Mieszkamy w leśnej enklawie, spotykamy się na niedzielne obiady i czujemy, że wszystko jest takie, jakie być powinno - przyznał Radek Liszewski.

Jaki jest ich przepis na długoletnie szczęśliwe małżeństwo?

Jesteśmy do siebie podobni i pewnie te podobieństwa, a nie różnice są mocnym fundamentem naszego związku. Poza tym dużo ze sobą rozmawiamy i przez wszystkie lata nigdy nie mieliśmy cichych dni" - dodała Dorota Liszewska. Kapryśna aura nie przeszkodziła im w udanej randce, którą spędzili w popularnej, warszawskiej pijalni czekolady.

Autor: AKPA

Natasza Urbańska już tak nie wygląda! 45-letnia wokalistka zaszalała!Zobacz więcej

Radek i Dorota Liszewscy są razem od 30 lat. Para doczekała się dwóch synów: Norberta i Jakuba. Radek Liszewski to jeden z najsłynniejszych muzyków disco polo. Jego zespół Weekend wylansował wiele przebojów, które Polacy nucą od dzisiaj. Trudno znaleźć kogoś, kto nie znałby takich hitów jak m.in. „Ona tańczy dla mnie”, „Męska rzeczywistość” czy „Za każdą chwilę”.

Warto dodać, iż niedawno Radek Liszewski zagrał w filmie pt. „Ślub doskonały”.

Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda Radek Liszewski!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×