rafał maserak

"Taniec z gwiazdami". 17 lat temu Katarzyna Cichopek zachwycała na parkiecie. Wygrała Kryształową Kulę i miłość. Jak wyglądała jej droga na szczyt?

W 2005 roku miała miejsce emisja 2. sezonu "Tańca z gwiazdami", który przez wielu widzów jest uważana do tej pory za najlepszą edycję w historii polskiej wersji tanecznego show. Wówczas w emocjonującym finale, Katarzyna Cichopek pokonała rywalizującą z nią praktycznie od samego początku Małgorzatę Foremniak. Przypominamy finałowe zmagania Katarzyny Cichopek w 2. edycji "Tańca z gwiazdami".

05.04.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 11". Sylwia Lipka ma koronawirusa? Jedna z faworytek już nie zatańczy w programie?

Czarne chmury zbierają się nad 11. edycją programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Po tym, gdy z rywalizacji przez obowiązkową kwarantannę zostali wyeliminowani Bogdan Kalus, Lenka Klimentova oraz Jan Kliment, wiele wskazuje na to, że na parkiecie nie zobaczymy już jednej z faworytek do zwycięstwa, Sylwii Lipki. Sprawdźcie, co się stało!

16.10.2020Dancing with the stars

Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2020. Hania Żudziewicz dołącza do grona prowadzących festiwalu Polsatu. Sprawdż, kto wystąpi!

Już 14 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020. Kto tym razem stanie na ślubnym kobiercu? Gospodarzami wydarzenia będą jak zawsze niezawodni Ela Romanowska i Rafał Maserak oraz nowa para młoda: Hania Żudziewcz, tancerka znana widzom z programu "Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami" oraz Krzysztof Hanke, popularny satyryk, lider śląskiego kabaretu Rak.

29.07.2020Festiwal Weselnych Przebojów

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×