Rafał Maślak i jego InstaHistorie! Jak wspomina dzień ślubu i kto prasuje mu koszule? Zagra Jokera?!

Rafał Maślak zdradził historie swoich zdjęć na Instagramie! Mister Polski 2014 powspominał dzień swojego ślubu i wyjawił, dlaczego dlaczego coraz rzadziej pokazuje swoje nagie ciało na fotkach? Co robił w przebraniu Jokera? Czy od początku chciał pokazywać syna w mediach społecznościowych?

Multimedia

Rafał Maślak o swoich zdjęciach na Instagramie

Odkąd Rafał Maślak został Misterem Polski 2014 nie znika z polskiego show biznesu. Jest pierwszym Misterem, który dzięki tytułowi rozwinął skrzydła i na pewno nie zostanie zapamiętany jako "gwiazda jednego sezonu". Pojawiał się w wielu programach rozrywkowych, m.in. "Taniec z gwiazdami", "Agent - Gwiazdy", "Dance, Dance, Dance" czy "Ninja Warrior". Próbuje swoich sił także w aktorstwie - zagrał m.in. w serialach "Na sygnale" i "Barwy szczęścia".

Gorące sceny Rafała Maślaka w serialu! Jego żona jest zazdrosna o Joannę Opozdę?!Zobacz więcej

Jak na Mistera przystało - Maślak jest też bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Od początku kariery prężnie rozwijał swoje kanały social media, w tym oczywiście Instagram. Jakie historie kryją się za zdjęciami, które publikuje w sieci? Jak Rafał wspomina dzień swojego ślubu i dlaczego nie pokazuje już "gołej klaty" w sieci? Kto prasuje jego koszule? Czy przebrał się za Jokera, bo chciałby kiedyś zagrać go w filmie? Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

"InstaHistorie" w Telemagazynie!

Instagram stał się nieodzowną częścią funkcjonowania polskich gwiazd. To tam publikują swoje zdjęcia - z pracy, z domu, z wakacji. Jakie historie kryją się za tymi fotkami? Czy gwiazdy pamiętają kulisy powstawania zdjęć, które wrzucili kiedyś na "Insta"? Sprawdzamy to w naszych "InstaHistoriach" - nie przegapcie kolejnych odcinków!

Honorata Witańska i historia zdjęcia jej... pośladków!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×