Rajd Rzeszowski 2021 w TV. Gdzie i kiedy obejrzeć relację z rajdu?

5 sierpnia na Rynku w Rzeszowie rozpoczął się jubileuszowy trzydziesty Rajd Rzeszowski, będący m.in. czwartą rundą ProfiAuto RSMP. Do rywalizacji w jednym z najstarszych rajdów w Polsce przystąpi blisko sto załóg. Gdzie i kiedy obejrzeć relację z rajdu? Sprawdźcie!

Multimedia

Rajd Rzeszowski 2021. Gdzie i kiedy obejrzeć relację z rajdu?

Lista zgłoszeń MARMA 30. Rajdu Rzeszowskiego była mocno międzynarodowa, ponieważ była to także eliminacja Rajdowego Pucharu Europy (FIA ERT), Mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej (FIA CEZ), a także Rajdowych Mistrzostw Słowacji (MSR). Do tego doszło 16 załóg MOTUL HRSMP. Sam rajd składał się z 11 odcinków specjalnych na których załogi rywalizować będą w piątek i sobotę.

Drugiego dnia do rywalizacji przystąpiły także załogi Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, które wzięły udział w siódmej edycji Rajdu Rzeszowiak. Zawodnicy RSMŚl pojechali po tych samych odcinkach specjalnych, przez co mieli okazję sprawdzić się na legendarnych próbach, a także zawalczyli w centrum Rzeszowa na odcinku miejskim.

Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski 2020. Polski motorsport rusza w Motowizji!Zobacz więcej

Motowizja, jako patron medialny ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, jak zwykle przygotowała szeroki program relacji z MARMA 30. Rajdu Rzeszowskiego dzięki którym kibice będą mogli zobaczyć jak wyglądała rywalizacja w tegorocznej edycji.

RAJD RZESZOWSKI 2021 W TV - KIEDY EMISJA?

RSMP Raport Sezon 2021 – piątek, 13 sierpnia, godz. 20:00 na antenie Motowizji
HRSMP 2021 – piątek, 13 sierpnia, godz. 20:35 na antenie Motowizji
Studio Rajdowe – Rajd Rzeszowski – piątek 20 sierpnia, godz. 21:00 na antenie Motowizji

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×