"Ranczo". Cezary Żak kiedyś i dziś! Tak się zmieniał jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. To dzięki rolom w "Ranczu" udało mu się zrzucić 30 kg!

Osoby Cezarego Żaka nikomu przedstawiać nie trzeba. Aktor odpowiedzialny za stworzenie wielu kultowych kreacji do dziś pozostaje jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów. Pokazujemy, jak się zmienił na przestrzeni lat. Znanemu niegdyś ze swojej krępej tuszy artyście udało się swego czasu zrzucić aż 30 kilogramów!

Multimedia

Cezary Żak - przegląd kariery

Cezary Żak od lat jest uznawany za jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Początki jego kariery filmowej i telewizyjnej sięgają połowy lat 90. Pierwszy raz udało mu się skutecznie zapaść telewidzom w pamięci za sprawą roli Józefa Sobolewicza w "Klanie". Niedługo później Cezary Żak dostał angaż do "Miodowych lat", a grana przez niego postać motorniczego Karola Krawczyka, do dziś jest uważana za jedną z jego najsłynniejszych kreacji aktorskich.

Przez blisko 30 lat kariery aktorskiej Cezary Żak wystąpił w ponad stu różnych produkcjach. Nie sposób nie wspomnieć tutaj chociażby o jego podwójnej roli w "Ranczu", gdzie wcielał się w postacie wójta i księdza Koziołów. Najnowszą produkcją, w jakiej obecnie widzowie mogą oglądać Cezarego Żaka jest serial "Kontrola", w którym gra rolę ojca Majki.

Prywatnie aktor jest od 1985 roku żonaty z aktorką Katarzyną Żak, którą poznał jeszcze w trakcie swoich studiów. Małżeństwo doczekało się dwóch córek: urodzonej w 1988 roku Aleksandry i młodszej od niej o 7 lat Zuzanny.

Katarzyna Żak zachwyca nienaganną figurą podczas rejsu z mężem! Fani porównują ją do nastolatkiZobacz więcej

Cezary Żak dzięki roli w "Ranczu" zrzucił 30 kg!

Przez lata jednym z głównych znaków rozpoznawczych Cezarego Żaka była jego krępa postura, która nie raz decydowała o tym, że akurat ma dostać daną rolę - tak było chociażby w "Miodowych latach" gdzie żarty z wagi granego przez niego motorniczego stanowił jeden z głównych elementów całej fabuły.

Jednak swego czasu aktor postanowił przejść spektakularną metamorfozę. Przed schudnięciem jego początkowa waga oscylowała w granicy 120 kg. Na ten moment waży mniej ok. 90 kg, co oznacza, że schudł ponad 30 kg. Choć spory wpływ na decyzję o zrzuceniu nadprogramowych kilogramów miała jego żona, a także dietetyk, to okazuje się, że kluczowa tutaj były jego role w serialu "Ranczo"!

Po pracy na planie „Rancza” miałem świadomość, że jeśli jako aktor chcę iść dalej i osiągnąć więcej w zawodzie, jaki wykonuję, muszę zmienić tzw. warunki. Ta motywacja była w moim przypadku najsilniejsza i jak się okazuje najskuteczniejsza. Moja waga spadła o 30 kg i udaje mi się ją utrzymać – wyznał swego czasu aktor w rozmowie w "Dzień Dobry TVN", cytowanej przez "Vivę!".

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak przez lata zmienił się Cezary Żak!

Zobacz galerię

Z rodziną na zdjęciu i... na ekranie! Katarzyna i Cezary Żakowie lubią razem pracować. Kto jeszcze?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×