"Ranczo". Ilona Ostrowska jest zakochana. Gwiazda uwielbianego serialu bierze ślub?

Ilona Ostrowska nie zawsze miała szczęście w miłości. Aktorka musiała poradzić sobie z rozwodem. Odtwórczyni roli Lucy znalazła jednak prawdziwą miłość. Od jakiegoś czasu jest zaręczona z Patrykiem Stawińskim. Niedawno pojawiły się plotki o tym, że zbliża się ich ślub.

Multimedia

Ilona Ostrowska to aktorka, która przez długi czas była częścią obsady serialu "Ranczo". Jej postać, czyli Lucy, skradła serca widzów. Artystka przez wiele lat była żoną znanego reżysera – Jacka Borcucha. Ich małżeństwo jednak się rozpadło. Rozwód nie był dla Ostrowskiej łatwym doświadczeniem. Kiedy już zakończyła ten etap swojego życia, nie była pewna, czy jeszcze kiedyś uda jej się naprawdę zakochać. Sprawy miłosne odłożyła na bok. Później byłą jednak w związku Krzysztofem Garbaczewskim, ale ta relacja również nie przetrwała. Mimo wszystko po wielu rozczarowaniach szczęście ją odnalazło.

Ilona Ostrowska sprzedaje dom! Wiejska chata oczarowała internautów i Tomasza KarolakaZobacz więcej

Ilona Ostrowska bierze ślub?

Od kilku lat Ostrowska jest w związku z Patrykiem Stawińskim. Mężczyzna jest znanym muzykiem i kompozytorem. Niedawno artystka chwaliła się na Instagramie zdjęciem ukochanego z Fryderykiem.

Para doczekała się syna, który ma teraz 5 lat. Zakochani od trzech lat są też zaręczeni. W mediach zaczęły pojawiać się plotki, że już niedługo staną na ślubnym kobiercu. Jak podaje "Świat i Ludzie", mają już pewne plany. Według informacji, jakie przytacza ten tygodnik, Ostrowska i jej partner chcieliby wziąć ślub, zanim ich syn pójdzie do szkoły.

Czy rzeczywiście aktorka już niedługo po raz drugi zostanie żoną?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lusia (gość)

    Miłość to coś pięknego! :) Ja już 5 lat jestem szczęśliwą mężątką. :) Na tegoroczną rocznicę dostałam od męża automatyczną roombę. Rozpieszcza mnie, mam nadzieję, że to się nie zmieni. :)

    02.11.2021 19:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×