"Ranczo". Katarzyna Żak nie zawsze była blondynką. Zobaczcie, jak wyglądała 20 lat temu!

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Czas się jej nie ima. Katarzyna Żak zachwyca urodą i wciąż wygląda bardzo młodo! Nie każdy wie, że aktorka, która prywatnie jest żoną Cezarego Żaka, nosiła kiedyś ciemne włosy. W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Katarzyny Żak. Zobaczcie, jak wyglądała 20 lat temu!fot. Podlewski/AKPA
Czas się jej nie ima. Katarzyna Żak zachwyca urodą i wciąż wygląda bardzo młodo! Nie każdy wie, że aktorka, która prywatnie jest żoną Cezarego Żaka, nosiła kiedyś ciemne włosy. W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Katarzyny Żak. Zobaczcie, jak wyglądała 20 lat temu!fot. Podlewski/AKPA
Czas się jej nie ima. Katarzyna Żak zachwyca urodą i wciąż wygląda bardzo młodo! Nie każdy wie, że aktorka, która prywatnie jest żoną Cezarego Żaka, nosiła kiedyś ciemne włosy. W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Katarzyny Żak. Zobaczcie, jak wyglądała 20 lat temu!

Katarzyna Żak: czas się jej nie ima

Katarzyna Żak, czyli uwielbiana przez widzów Alina z "Miodowych lat" i Solejukowa z "Rancza" skończyła w tym roku 58 lat - aktorka na każdym kroku udowadnia jednak, że wiek to tylko liczba, a kolejne zmarszczki nie są powodem do rozpaczy. -Nie jestem typem kobiety, który użala się nad sobą i opłakuje każdą zmarszczkę, która się pojawi. Godzę się z tym, że czas biegnie nieubłaganie. W końcu nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Gdybym cały czas byłą piękna i młoda, nie zagrałabym tak ciekawych ról, jak na przykład Solejukowa z Rancza. - tłumaczyła w wywiadzie dla AKPY.

Czemu aktorka zawdzięcza młodzieńczy wygląd? Podstawą jest oczywiście dieta i ćwiczenia. Katarzyna Żak od kilku lat praktykuje jogę. -Najpierw ćwiczyłam pod okiem instruktora. W jodze ważne są techniki oddychania, a tego trudno jest się nauczyć samemu. Dziś już ćwiczę w domu: jeśli tylko mam wolną chwilę, rozkładam matę, włączam płytę z muzyką relaksacyjną, stawiam obok butelkę wody i przez godzinę nie ma mnie dla nikogo. Polecam każdej kobiecie! Joga ma różne stopnie wtajemniczenia, ćwiczenia mogą być intensywne lub spokojne – każda znajdzie tutaj coś dla siebie - czytamy w miesięczniku "Zdrowie".

Aktorka jest w znakomitej formie, a figury może pozazdrościć jej niejedna młodsza kobieta.

Katarzyna Żak nie zawsze była blondynką

Katarzyna Żak to aktorski kameleon. Dla roli Solejukowej pozwoliła się oszpecić. Wcześniej chętnie eksperymentowała z wyglądem. Chociaż od lat wierna jest odcieniom blondu, to kiedyś nosiła ciemne włosy. Zobaczcie w galerii, jak wtedy wyglądała.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak Disney wzbogacił przez lata swoje portfolio?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn