"Ranczo". Katarzyna Żak wspomina Piotra Machalicę w poruszającym wpisie. "Brakuje nam Ciebie bardzo"

Katarzyna Żak to uzdolniona i ceniona aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Jej aktywność w mediach społecznościowych na ogół ogranicza się do zdjęć związanych z projektami, w które aktorka się angażuje. Zrobiła jednak wyjątek, w szczególny sposób wspominając zmarłego przyjaciela, Piotra Machalicę.

Multimedia

Katarzyna Żak wspomina Piotra Machalicę

Katarzyna Żak, prywatnie żona Cezarego Żaka, to utalentowana polska aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Największą rozpoznawalność i popularność przyniosły jej role w kultowych serialach - "Miodowe lata", "Całkiem nowe lata miodowe" oraz "Ranczo".

Przed laty prowadziła "Taniec z Gwiazdami", teraz zatańczy? Przypominamy, jak wtedy wyglądał słynny program!Zobacz więcej

Katarzyna Żak wspomina Piotra Machalicę. "Brakuje nam Ciebie bardzo"

Aktorka nie należy do osób, które epatują swoją prywatnością za pośrednictwem jakiegokolwiek medium. Katarzyna Żak ogranicza się do publikacji związanych z jej zawodowymi projektami i na których zachwyca szerokim uśmiechem. Nawet zdjęcia z ukochanym mężem to zwykle kadry zza kulis przedstawień, w których razem grają. Jej najnowszy wpis w mediach społecznościowych jednak nieco odbiega od tego, co zwykle publikuje.

Katarzyna Żak we wzruszający sposób postanowiła przypomnieć osobę zmarłego przyjaciela, Piotra Machalicy. Ten ceniony aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy oraz wykonawca piosenki aktorskiej odszedł w wieku 65 lat nad ranem 14 grudnia 2020 r. w szpitalu. Piotr Machalica był zakażony wirusem SARS-CoV-2. 18 grudnia odprawiona została msza pogrzebowa w Kościele św. Brata Alberta i św. Andrzeja Apostoła w Warszawie, zaś następnego dnia urnę z jego prochami złożono w grobie rodzinnym żony na Cmentarzu św. Rocha w Częstochowie.

Katarzyna Żak opublikowała zdjęcie przy pomniku Piotra Machalicy w Częstochowie. W ten sposób zachęciła do udziału w trwającym przez weekend Festiwalu im. Piotra Machalicy, w trakcie którego odbywa się wiele artystycznych wydarzeń: wystawiane są spektakle i koncerty, zaś w Miejskiej Galerii Sztuki można podziwiać wystawę poświęconą cenionemu aktorowi. Wydarzenia są bezpłatne - organizatorzy liczą, że dzięki temu zachęcą więcej osób do zapoznania się z repertuarem festiwalu.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Krystian Ochman jest w szpitalu! Jego stan jest poważniejszy, niż zdradza wokalista?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×