"Ranczo". Katarzyna Żak wspomina ślub z Cezarym Żakiem. "Nie obyło się bez przygód"

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
Katarzyna i Cezary Żakfot. AKPA / Wojtalewicz
Katarzyna i Cezary Żakfot. AKPA / Wojtalewicz
Katarzyna i Cezary Żakowie są jednym z lepiej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. W wielu wywiadach podkreślali swoją miłość do siebie i niezwykłe porozumienie, jakie ich łączy oraz podobne poczucie humoru. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w 1985 r. Jak wspomina aktorka, już na etapie ślubu było wesoło - gdy przyszło do przysięgi, Katarzyna Żak zaczęła się śmiać!

Katarzyna i Cezary Żak - historia miłości

Katarzyna i Cezary Żak poznali się na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, do której oboje uczęszczali. Pobrali się w 1985 r. i wspólnie wychowują dwie córki: Aleksandrę (ur. w 1988 r.) i Zuzannę (ur. 1995 r.). Od czasu ślubu Żakowie pozostają nierozłączni, a ich kariery często się krzyżowały. Wystarczy wspomnieć uwielbiane przez polskich widzów dwa seriale - "Miodowe lata" czy "Ranczo", w których oboje stworzyli kultowe dziś postacie - małżeństwa Krawczyków oraz słynnego wójta i księdza Kozioła wraz z postacią Kazimiery Solejukowej.

Para doskonale dobrana

Wciąż aktywni zawodowo, chętnie występują na deskach teatru. Katarzyna Żak obecnie występuje w sztuce komediowej "I love you, a teraz się zmień" w reżyserii Mariusza Kiljana. Jej postać w pewnym momencie występuje w sukni ślubnej. To skłoniło dziennikarza Onet.Plejada Michała Misiorka do poruszenia wątku małżeństwa z aktorką w rozmowie dla Plejada.pl.

Aktorka w wywiadzie dla Plejada.pl wróciła wspomnieniami do 1985 r., gdy brała z Cezarym Żakiem ślub. Jak sama przyznała - nie obyło się bez akcentu humorystycznego.

Oczywiście, że nie obyło się bez przygód. Połowę swojego ślubu kościelnego prześmiałam. Pomiędzy nami a księdzem stał ministrant, który podawał nam mikrofon. W momencie, gdy miałam powtórzyć, że biorę sobie Cezarego za męża, ksiądz powiedział po cichu do ministranta: "Nie dłub w nosie". Cezary tego nie słyszał, bo stał po drugiej stronie. A ja wybuchnęłam śmiechem. Nie byłam w stanie się powstrzymać. (śmiech) Wiele osób mówiło mi później, że skoro prześmiałam swój ślub, to będę miała ciekawe życie. I coś w tym jest... - cytuje słowa aktorki serwis.

Śmiech i plotki

Gdy pojawiają się tego typu doniesienia, Cezary często mówi: "I znowu coś chlapnęłaś". Wtedy ja odpowiadam mu na to: "Kochanie, ale ty też udzielasz wywiadów, więc może to jednak ty coś chlapnąłeś". (śmiech) Swoją drogą, ciekawa jestem, co zostanie wyciągnięte z tego wywiadu i z czego portale plotkarskie zrobią aferę - cytuje jej słowa portal.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dni Lawinowo-Skiturowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn