Ranking

Filmowy kalendarz adwentowy. Co oglądać w grudniu? Te filmy przygotują Was na Boże Narodzenie!

Zaczął się grudzień, a wraz z nim najbardziej intensywny czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Chociaż wielkie porządki, gotowanie barszczu, przyrządzanie karpia czy kupowanie prezentów jeszcze daleko przed nami, powoli wchodzimy w tę jedyną w swoim rodzaju, wyjątkową atmosferę. Zachęcamy do zajrzenia do naszej galerii, gdzie znajdziecie filmowy kalendarz adwentowy, czyli 24 produkcje, które przygotują Was na nadchodzące święta!

30.11.2021Ranking

Emma Watson — filmy, w których zagrała gwiazda Harry'ego Pottera. Wybraliśmy najlepsze!

Emma Watson filmy. Brytyjska aktorka filmowa swoją karierę rozpoczęła już w wieku nastoletnim. Znana jest przede wszystkim z roli przemądrzałej Hermiony Granger z serii filmów o Harrym Potterze. Mimo młodego wieku w swojej filmografii ma już kilkanaście produkcji, a niektóre z nich cieszą się sporym uznaniem zarówno ze strony widzów, jak i krytyków filmowych. Przedstawiamy subiektywny ranking najlepszych filmów z Emmą Watson!

29.11.2021Ranking

Najdziwniejsze tłumaczenia tytułów filmów i seriali na język polski. Nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać!

Przed tłumaczami zostaje postawione często bardzo trudne zadanie - ich praca polega nie tylko na suchym przekładzie tekstu z jednego języka na drugi, ale przede wszystkim na zachowaniu pierwotnego sensu, jednocześnie tak, aby był on łatwy w odbiorze. Nic dziwnego, że czasem zdarzają się im wpadki czy niezrozumiałe decyzje. Jednymi z najbardziej dotkliwych są te dotyczące tytułów!

24.11.2021Ranking

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×