Ranking

Tureckie seriale. Özge Yağız, Sevda Erginci i Ebru Şahin nie mają sobie równych. Lato 2022 należało do nich! Zobacz, które aktorki znalazły się w rankingu

Choć za oknem w Polsce zima i chłód, my wróćmy do cieplejszego okresu - lata 2022! Wówczas opublikowano ranking, który dobitnie pokazał, które tureckie piękności ną na szczycie! Özge Yağız, Sevda Erginci i Ebru Şahin nie mają sobie równych. Zobacz w galerii, które tureckie piękności znalazły się w zestawieniu!

30.11.2022Ranking

Wszystkie kobiety Jakuba Rzeźniczaka. Z kim spotykał się piłkarz Wisła Płock? W jego życiu uczuciowym dużo się dzieje!

Nie od dziś wiadomo, że grający na pozycji obrońcy były piłkarz reprezentacji Polski i zawodnik Wisły Płock Jakub Rzeźniczak ma słabość do płci pięknej. Sportowiec ma za sobą nieudane małżeństwo i kilka mniej lub bardziej poważnych związków. Ostatnio poinformował fanów, że po raz drugi wziął ślub - żoną została Paulina Nowicka. Pamiętacie, z kim piłkarz spotykał się wcześniej? Oto wszystkie kobiety Jakuba Rzeźniczaka.

30.11.2022Ranking

Netflix. Najlepsze filmy, które pojawią się w serwisie w grudniu 2022 roku. Mamy całą listę znakomitych propozycji!

Wraz z końcem roku, w grudniu na platformie Netflix pojawi się kilka nowych tytułów. Na liście są także wielkie hity filmowe, które do tej pory można było zobaczyć tylko w kinach! Jakie filmy wzbogacą bibliotekę streamingowego giganta? Sprawdź naszą galerię - publikujemy pełną listę tytułów, które pojawią się na Netflix w grudniu 2022 roku!

30.11.2022Ranking

Özge Yağız i Gökberk Demirci, Bergüzar Korel i Halit Ergenç i inni. Ich miłość wykiełkowała na planie i połączyła ich w życiu. Takich historii jest więcej!

W tureckich serialach nietrudno się zakochać - a aktorom, nietrudno zakochać się w sobie nawzajem na planie! Najlepszym przykładem są Özge Yağız i Gökberk Demirci, którzy dzięki serialowi „Przysięga” zostali parą w życiu prywatnym. Kogo połączyła miłość na planie? Sprawdźcie w galerii!

29.11.2022Tureckie seriale

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×