rankingi

"Projekt Adam". Masz niedosyt po obejrzeniu hitu Netflixa? Oto najlepsze filmy i seriale o podróżach w czasie. Te produkcje koniecznie trzeba zobaczyć!

Kto z nas nie chciałby się cofnąć w czasie, by inaczej postąpić lub kompletnie zmienić kurs swojego życia? Filmowcy od lat sięgają po ten temat, tworząc znakomite filmy i seriale. Jednym z nich jest "Projekt Adam" z Ryanem Reynoldsem. Czujecie niedosyt po tej produkcji, a tematyka jest Wam bliska? Podpowiadamy, jakie inne tytuły z podróżami w czasie warto obejrzeć. Zobacz naszą galerię!

24.10.2022Projekt Adam

Najpopularniejsze pary, które poznały się na planie i połączyła ich miłość. Które znane pary wciąż są razem, a które już nie?

Te znane pary zakochały się w sobie na planie filmowym. Wszyscy pamiętamy historię płomiennego romansu Angeliny Jolie i Brada Pitta - ich miłość rodziła się na planie filmu "Pan i Pani Smith". Z kolei Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zakochali się w sobie podczas pracy na planie serialu "M jak miłość". Więcej przykładów znajdziecie w galerii - prezentujemy najsłynniejsze pary, których uczucie rodziło się na oczach kamer.

05.10.2022Ranking

Rodziny na ekranie. Nie tylko Katarzyna i Cezary Żakowie są aktorską rodziną. Oto znane pary, które mogliśmy podziwiać na ekranie!

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu i... na ekranie! Widzą o tym m.in. Katarzyna i Cezary Żakowie, którzy od lat razem grają w popularnych produkcjach. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak, Dominika Figurska i Michał Chorosiński, czy Joanna Brodzik i Paweł Wilczak - te pary również poznały się na planie. Sprawdźcie, kto jeszcze pracuje z bliskimi.

27.09.2022Ranking

Największe metamorfozy polskich gwiazd. Małgorzata Kożuchowska mocno skróciła włosy. Viki Gabor została blondynką?

Kobiety kochają eksperymentować ze swoim wyglądem. A jednym z elementów, który wyjątkowo bardzo potrafi zmienić wizerunek każdej z nich, są włosy. Także celebrytki od czasu do czasu chcą się pokazać w innej odsłonie. W ostatnim czasie zmian w wyglądzie dokonały Małgorzata Tomaszewska i Viki Gabor - a przynajmniej tak sugerowały w mediach społecznościowych. Które gwiazdy przeszły najbardziej spektakularne metamorfozy?

23.09.2022Ranking

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×