"Remiza. Zawsze w akcji!". Czadoman opowiada o pracy w OSP i kręceniu teledysku. Przygotowania trwały niecałą… godzinę!

Wiedzieliście, że Czadoman, który nagrał piosenkę do serialu "Remiza. Zawsze w akcji!", jako młody chłopak udzielał się w Ochotniczej Straży Pożarnej? Poznajcie nieznane kulisy kręcenia teledysku do jego utworu "To ekipa wyszkolona", który został wykorzystany w czołówce nowej produkcji TVP.

Multimedia

"Remiza. Zawsze w akcji!" to serialowa nowość TVP na jesień 2021. To ciepła i pogodna, ale też pełna emocji i dramatów historia o grupie strażaków z niewielkiej wsi Brzeziny. To zarazem opowieść o wiejskich tradycjach, sile małej społeczności, o bohaterstwie, radości i budowaniu więzi. Mowa w niej nie tylko o pełnych napięcia akcjach strażackich, ale też o popełnianiu błędów, o miłości i o dążeniu do szczęścia. Każdy odcinek serialu opowiada oddzielną historię, związaną z licznymi zadaniami straży pożarnej: gaszeniem pożarów, usuwaniem skutków klęsk żywiołowych i wycieku toksycznych substancji czy asystowaniem policji w poszukiwaniach zaginionych.

Czadoman opowiada o pracy w OSP

Czadoman, czyli Paweł Dudek jest jedną z najbarwniejszych gwiazd wśród wokalistów disco polo. To właśnie on odpowiada za piosenkę pt. "To ekipa wyszkolona", której fragment został wykorzystany w czołówce serialu "Remiza. Zawsze w akcji!". Muzyk w rozmowie z Markiem Sierockim w "Teleexpresie" zdradził, że jako młody chłopak udzielał się w Ochotniczej Straży Pożarnej.

Wiedzieliście o tym?

Poznajcie serialowych strażaków! Kim są bohaterowie nowej produkcji TVP?Zobacz więcej

Jak wyglądała praca na planie teledysku do utworu Czadomana pt. "To ekipa wyszkolona"? Jak się okazuje, choreografię ułożył Mariusz Czajka, czyli odtwórca roli Staszka, ojca serialowego Roberta. Co ciekawe, próby do nagrania trwały tylko niecałą… godzinę!

Zobaczcie efekty pracy aktorów i Czadomana!

Zobacz galerię

Serial "Remiza. Zawsze w akcji!" od poniedziałku do piątku, od 6 września, o godz. 18:20 w TVP1

Komentarze

Skomentuj
  • Grubas stojacy pod remizom (gość)

    A od kiedy to w osp sie pracuje? ALE BREDNIE. A to nie jest sluzba za free, pomoc za free, ochotniczo? No w sumie za pisu to moze kasa idzie i sie praCuje.... Żenada , jakie brednie. Pracuje sie zawodowo w PSP.

    20.09.2021 19:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×