retro gwiazdy

"Na dobre i na złe". Sara Müldner robiła karierę jako dziecko. Jak wygląda dzisiaj i czym się zajmuje?

Sara Müldner przed laty była wielką dziecięcą gwiazdą telewizji. Ogromną popularność przyniósł jej serial "Na dobre i na złe", z którego w pewnym momencie postanowiła zrezygnować i wyjechać do Francji na studia aktorskie. Nie sądziła, że branża filmowa o niej zapomni, a powrót okazał się trudniejszy niż sądziła. Czym dzisiaj zajmuje się Sara Müldner i jak wygląda?

10.08.2022Na dobre i na złe

"Znachor". Jerzy Bińczycki długo szukał szczęścia w miłości. Znalazł je dopiero po czterdziestce u boku o 17 lat młodszej studentki!

Jerzy Bińczycki do dziś jest uważany za jednego z najznakomitszych polskich aktorów. Dzięki kreacjom takim jak Rafał Wilczur w „Znachorze”, czy Bogumił Niechcic w „Nocach i dniach, artysta na stałe zapisał się w kartach historii polskiej kinematografii. Choć jego kariera była pasmem kolejnych sukcesów, to przez długi czas nie mógł powiedzieć tego samego o swoim życiu uczuciowym. Wszystko zmieniło się, gdy poznał o 17 lat młodszą Elżbietę.

10.08.2022Znachor

"Barwy szczęścia". Ewa Ziętek zachwyca talentem od przeszło 50 lat! Wielka kariera i sława odebrały jej szczęście w życiu prywatnym

Ewa Ziętek to utalentowana aktorka, której stażu pracy niejedna koleżanka po fachu może pozazdrościć. Gwiazda znana ze "Złotopolskich" czy "Barw szczęścia" osiągnęła sukces o jakim wielu innych artystów jedynie marzy. Jak to jednak mawiają: nie można mieć wszystkiego. W życiu prywatnym Ewa Ziętek nie miała tyle szczęścia. Jak potoczyły się jej losy od początków kariery?

09.08.2022Barwy szczęścia

"Klan". Izabela Trojanowska pokazała zdjęcie z młodości. Fani nie mogą się jej nachwalić! Przypominamy archiwalne zdjęcia aktorki

Izabela Trojanowska, aktorka i artystka aktywna od lat 70., dziś ma status ikony. Cieszy się również wiernym i licznym gronem fanów, którzy kibicują swojej ulubienicy od dekad. 67-letnia dziś ikona polskiej kultury, która dla wielu jest przede wszystkim polską Alexis czyli Moniką Ross z "Klanu", postanowiła wrócić wspomnieniami do młodości, udostępniając jedno ze swoich zdjęć.

08.08.2022Klan

"Plebania". Włodzimierz Matuszak związał się z kobietą młodszą od swojej córki. Jak obecnie wygląda życie słynnego proboszcza z "Plebanii"?

Polski aktor Włodzimierz Matuszak największą popularność zyskał za sprawą proboszcza w serialu "Plebania". Kojarzący się widzom z sutanną aktor był w pewnym momencie na ustach wszystkich. Wszystko za sprawą jego życia prywatnego - Włodzimierz Matuszak związał się z kobietą, która była od niego młodsza o ponad 30 lat. Co dziś u niego słychać?

06.08.2022Plebania

"Trędowata". Leszek Teleszyński był uważany za jednego z największych amantów polskiego kina! Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmienił się gwiazdor okresu PRL

Leszek Teleszyński w czasach PRL-u był bożyszczem kobiet. Damska część widowni zapamiętała go jako przystojnego ordynata Waldemara Michorowskiego w filmie "Trędowata". Później zniknął z mediów, a słuch po nim zaginął. Jak potoczyły się jego losy? Zobacz, jak dziś wygląda Leszek Teleszyński, filmowy ukochany Stefci Rudeckiej.

06.08.2022Trędowata

"Ekstradycja". Marek Kondrat kiedyś i dziś. Filmowy debiut zaliczył w wieku 11 lat! Tak się zmieniał kultowy Adaś Miauczyński

Marek Kondrat to jeden z tych aktorów, którego zna i starsze, i młodsze pokolenie. Filmy z jego udziałem mają dziś status kultowych, podobnie jak słynne dialogi z tychże. Odtwórca roli Adasia Miauczyńskiego filmowy debiut zaliczył już w wieku 11 lat, ale ponad dekadę temu zdecydował o przejściu na filmową emeryturę. Zobacz, jak zmieniał się Marek Kondrat. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

05.08.2022Ekstradycja

"Zbuntowany anioł". Facundo Arana kiedyś i dziś. Tak zmienił się ukochany Milagros, którą grała Natalia Oreiro! Serialowy Ivo wygląda zupełnie inaczej

Serial "Zbuntowany anioł" w pewnym momencie gromadził miliony widzów na całym świecie przed ekranami telewizorów. Fabuła przedstawiała losy Milagros (Natalia Oreiro) i Ivo, w którego wcielił się Facundo Arana. Od polskiej premiery tej kultowej telenoweli minęło ponad 20 lat! W tym czasie serialowy Ivo zmienił się nie do poznania. Tak dziś wygląda Facundo Arana! W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia.

03.08.2022Zbuntowany anioł

"Czterej pancerni i pies". Włodzimierz Press ma 83 lata i zachwyca formą! Widzowie pokochali go za rolę Grigorija Saakaszwilego! Jak się zmienił?

Włodzimierz Press to już prawdziwa legenda aktorstwa. Ogromną popularność zdobył dzięki roli w serialu "Czterej pancerni i pies". Choć później rzadko pojawiał się na naszych ekranach, w ubiegłym roku powrócił w nowym filmie! Dzisiaj aktor ma 83 lata i zachwyca formą! Zobaczcie, jak zmienił się Włodzimierz Press.

03.08.2022Czterej pancerni i pies

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×