retro seriale

„Złotopolscy”. Tak wyglądała Małgorzata Socha na początku kariery. Zasłynęła jako ponętna Kate, która próbowała uwieść serialowego Wieśka Gabriela!

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, cieszącą się mocną pozycją w polskim show-biznesie. Początki nie były najłatwiejsze, ale determinacja i talent zaprowadziły ją na szczyt. Dla wielu to ponętna Kate z serialu „Złotopolscy”! W galerii publikujemy stare zdjęcia z planu serialu. Zobaczcie, jak Małgorzata Socha w roli Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela!

25.12.2022Złotopolscy

Skradła serca Polaków jako Gloria z serialu „Zbuntowany anioł”. Jak dziś wygląda Gabriela Sari? Ma 46 lat i olśniewa urodą!

Pamiętacie serial „Zbuntowany anioł”? W tym roku minęły 22 lata od jego pierwszej emisji w Polsce. Jedną z gwiazd argentyńskiej telenoweli była Gabriela Sari, która wcielała się w postać Glorii. Jak dziś wygląda aktorka? Kiedyś jej znakiem rozpoznawczym były wyraziste brwi, a dziś? Patrzymy na jej nowe zdjęcia i nie wierzymy! Czas dawno się dla niej zatrzymał.

20.12.2022Zbuntowany anioł

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×