retro

"Na dobre i na złe". Sara Müldner robiła karierę jako dziecko. Jak wygląda dzisiaj i czym się zajmuje?

Sara Müldner przed laty była wielką dziecięcą gwiazdą telewizji. Ogromną popularność przyniósł jej serial "Na dobre i na złe", z którego w pewnym momencie postanowiła zrezygnować i wyjechać do Francji na studia aktorskie. Nie sądziła, że branża filmowa o niej zapomni, a powrót okazał się trudniejszy niż sądziła. Czym dzisiaj zajmuje się Sara Müldner i jak wygląda?

10.08.2022Na dobre i na złe

"Czterej pancerni i pies". Włodzimierz Press ma 83 lata i zachwyca formą! Widzowie pokochali go za rolę Grigorija Saakaszwilego! Jak się zmienił?

Włodzimierz Press to już prawdziwa legenda aktorstwa. Ogromną popularność zdobył dzięki roli w serialu "Czterej pancerni i pies". Choć później rzadko pojawiał się na naszych ekranach, w ubiegłym roku powrócił w nowym filmie! Dzisiaj aktor ma 83 lata i zachwyca formą! Zobaczcie, jak zmienił się Włodzimierz Press.

03.08.2022Czterej pancerni i pies

"Ekstradycja". Marek Kondrat i Renata Dancewicz zachwycali w kultowym serialu. Odnowiona produkcja wróciła na antenę TVP!

"Ekstradycja" to serial, który już śmiało można nazwać kultowym. Każdy z sezonów „Ekstradycji” to wycinek z ówczesnej Polski. Wojciech Wójcik realizując bardzo dobry serial kryminalny, przy okazji tak naprawdę nakręcił portret Polski lat 90. ubiegłego stulecia. Tych specyficznych czasów, gdy gliniarze otwarcie walili wódę na komendzie, a gangsterzy – uważający się za ludzi biznesu – w biały dzień urządzali jatki, aby wyeliminować konkurencję. Przypomnijmy sobie "Ekstradycję", czyli serial, który przetarł szlaki takim produkcjom jak "Glina", "Pitbull" czy "Ślepnąc od świateł"!

28.07.2022Ekstradycja

"Dom". Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński byli małżeństwem przez 46 lat! Aktorka do końca walczyła o męża! Ich córka to znana dziennikarka, Anna Kalczyńska

"Dom" to serial, który widzowie kochają do dzisiaj. To zdecydowanie jedna z najbardziej wartościowych telewizyjnych produkcji, jakie powstały w naszym kraju. Jedną z gwiazd serialu "Dom" była Halina Rowicka, która wcielała się w postać Ewy Talar. Aktorka przez 46 lat była żoną Krzysztofa Kalczyńskiego. Aktorka do końca walczyła o życie męża!

23.07.2022Dom

"Barwy szczęścia". Największa seksbomba PRL-u Jolanta Lothe. Jej figura i wdzięk zachwycały pokolenia

Rola w filmie "Rejs", a następnie w serialu "Daleko od szosy" były dla niej drzwiami do wielkiej kariery. Wielu zaczęło ją nazywać seksbombą PRL-u. Szybka przylgnęła do niej łatka "pięknej blondynki z długimi nogami". A ona chciała grać, nie tylko pokazywać atuty. Życiowa tragedia sprawiła, że przestała występować przed kamerami. Dopiero po kilkudziesięciu latach Jolanta Lothe wróciła rolą Teresy w serialu "Barwy szczęścia".

12.07.2022Barwy szczęścia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×