riverdale

Serialowe i filmowe koszmary, które biły rekordy oglądalności. "365 dni", "Lucyfer", "Jak pokochałam gangstera" i inne hity!

Słabe filmy i seriale - takich produkcji jest mnóstwo! Chociaż nie znajdą się dwie takie same opinie na temat jednego serialu czy filmu, to jednak są produkcje, które naprawdę mają więcej słabych stron. Są również takie tytuły, które mimo kiepskich opinii i tak były oglądane przez tabuny widzów. Które propozycje na seans, których nie radzilibyśmy wam włączać, to największe hity? Zobacz naszą galerię!

09.09.2022Ranking

"Riverdale". Lili Reinhart o kulisach kręcenia serialu. Aktorzy muszą ściśle trzymać się pewnej zasady przy pocałunkach

"Riverdale" należy do seriali młodzieżowych, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Wszystko jednak kiedyś się kończy. Tak samo jest z tą historią. Im bliżej finału, tym dowiadujemy się więcej na temat kulis kręcenia tej produkcji. Lili Reinhart opowiedziała o zasadzie, jaka obowiązywała aktorów na planie w kontekście całowania.

23.08.2022Riverdale

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" już na HBO Max. Fani już odkryli tajemnicę? "Karen żyje, to Kelly jest martwa"

Serial Max Original "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" to kolejna mroczna opowieść o nastolatkach, które mają swoje tajemnice i muszą zmierzyć się z zamaskowanym niebezpieczeństwem. Dwadzieścia lat po tragicznych wydarzeniach, które wstrząsnęły Millwood, nowe pokolenie zmuszone jest zapłacić za sekretnie popełnione grzechy… nie tylko swoje. Pierwsze odcinki zostały już udostępnione w HBO Max.

29.07.2022Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny

Seriale na podstawie komiksów. "Heartstopper" Netfliksa, "Riverdale", "The Umbrella Academy" i inne komiksowe produkcje

"Heartstopper" podbił serca widzów. Historia o nastolatkach, którzy szukają miłości, ale też po prostu odpowiedzi na pytanie o swoją tożsamość, porusza starszych i młodszych miłośników seriali. Produkcja Netflixa powstała na bazie komiksów Alice Oseman. Jakie inne znane tytuły stworzono w ten sposób? Dowiesz się tego z naszej galerii! Poznaj inne seriale stworzone na podstawie komiksów.

16.05.2022Heartstopper

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×