Robert De Niro ujawnia, że jego ojciec był GEJEM!

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Robert De Niro postanowił nakręcić film dokumentalny, w którym opowiada o trudnym dzieciństwie bez ojca. Robert Senior opuścił rodzinę, gdy zrozumiał, że jest gejem!

Robert De Niro wyprodukował film dokumentalny dla HBO, w którym opowiada o swoim trudnym dzieciństwie, problemach rodzinnych o ojcu-geju. W 1946 roku Robert Senior opuścił żonę i 3-letniego wówczas aktora, gdy zdał sobie sprawę, że jest gejem. Jednak aż do swojej śmierci w 1993 roku utrzymywał kontakt z synem.

CZYTAJ TAKŻE:
68-LETNI DE NIRO ZNÓW OJCEM!
ODCISK RĄK I STÓP ROBERTA DE NIRO PRZED CHINESE THEATRE

- Na początku to miał być film tylko do prywatnego użytku, chciałem, żeby moje młodsze dzieci wiedziały, kim był ich dziadek, bo nie miały szansy go poznać. W trakcie prac okazało się, że jego historia mówi nam dużo więcej o czasach, w których żył. Zrobiłem to więc również dla niego - powiedział Robert De Niro.

Film trafi na antenę HBO w czerwcu, nie wiadomo, czy zostanie przetłumaczony na język polski.

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn