Robert Gawiliński o tym, jak godnie żyć na emeryturze. "Prosty sposób mogę polecić - kupić dom w Grecji i wynajmować go"

Kilka lat temu Robert Gawliński kupił w Grecji dom i żyje z jego wynajmu. W jednym z najnowszych wywiadów, lider zespołu Wilki przyznał, że inwestycja w nieruchomość za granicą okazała się świetnym pomysłem, gdyż pozwala mu nie martwić się o wysokość jego emerytury.

Multimedia

Co jakiś czas w mediach wypływa temat związany z wyjątkowo niskimi świadczeniami emerytalnymi niektórych gwiazd. W związku z tym, część z nich mimo zaawansowanego już wieku, wciąż musi być aktywna zawodowo, aby móc godnie żyć. Okazuje się, że niektóre z gwiazd sceny starają się myśleć zapobiegawczo i zawczasu wolą się zabezpieczyć na stare lata. Jedną z takich osób jest lider zespołu Wilki, Robert Gawliński, który zarobione pieniądze postanowił zainwestować z myślą o przyszłości.

Tak lider zespołu Wilki dorabia do emerytury. Jego grecki azyl można wynająć!Zobacz więcej

Robert Gawiliński o tym, jak godnie żyć na emeryturze. "Polecam kupić dom w Grecji i go wynajmować"

W jednym z najnowszych wywiadów, Robert Gawliński postanowił opowiedzieć o swoim zakupionym kilka lat temu domu w Grecji. Muzyk wcześniej go wyremontował, a teraz nieruchomość służy mu za źródło zysku z jej wynajmu. Okazuje się, że pomysł na zainwestowanie pieniędzy przyszedł Robertowi Gawlińskiemu do głowy po 20 latach swobodnego wydawania pieniędzy.

Muzyk zapytany o to, jak zadbać o swoją przyszłość, zdając się na własne doświadczenie, polecił zakup domu w Grecji w celu wynajmu go turystom.

Prosty sposób mogę polecić - kupić dom w Grecji i wynajmować go albo wyremontować stary i zacząć wynajmować. Wiesz, zawsze do Grecji, nawet jak będzie już ciężko w Europie, zawsze ludzie północy bogaci przyjadą do biednej Grecji wypocząć w słońcu i zjeść coś pysznego z morza. Myślę, że to byłaby dobra inwestycja - stwierdził Robert Gawliński w rozmowie z Michałem Dziedzicem z serwisu "Pudelek".

Myślicie, że to faktycznie dobry sposób?

Zobacz galerię

Maryla Rodowicz nie pasuje do składu? Trenerzy nowej edycji mocno krytykowani przez widzówZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×