Robert Gawiliński o tym, jak godnie żyć na emeryturze. "Prosty sposób mogę polecić - kupić dom w Grecji i wynajmować go"

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Fot. Podlewski/AKPA
Fot. Podlewski/AKPA
Kilka lat temu Robert Gawliński kupił w Grecji dom i żyje z jego wynajmu. W jednym z najnowszych wywiadów, lider zespołu Wilki przyznał, że inwestycja w nieruchomość za granicą okazała się świetnym pomysłem, gdyż pozwala mu nie martwić się o wysokość jego emerytury.

Co jakiś czas w mediach wypływa temat związany z wyjątkowo niskimi świadczeniami emerytalnymi niektórych gwiazd. W związku z tym, część z nich mimo zaawansowanego już wieku, wciąż musi być aktywna zawodowo, aby móc godnie żyć. Okazuje się, że niektóre z gwiazd sceny starają się myśleć zapobiegawczo i zawczasu wolą się zabezpieczyć na stare lata. Jedną z takich osób jest lider zespołu Wilki, Robert Gawliński, który zarobione pieniądze postanowił zainwestować z myślą o przyszłości.

Robert Gawiliński o tym, jak godnie żyć na emeryturze. "Polecam kupić dom w Grecji i go wynajmować"

W jednym z najnowszych wywiadów, Robert Gawliński postanowił opowiedzieć o swoim zakupionym kilka lat temu domu w Grecji. Muzyk wcześniej go wyremontował, a teraz nieruchomość służy mu za źródło zysku z jej wynajmu. Okazuje się, że pomysł na zainwestowanie pieniędzy przyszedł Robertowi Gawlińskiemu do głowy po 20 latach swobodnego wydawania pieniędzy.

Muzyk zapytany o to, jak zadbać o swoją przyszłość, zdając się na własne doświadczenie, polecił zakup domu w Grecji w celu wynajmu go turystom.

Prosty sposób mogę polecić - kupić dom w Grecji i wynajmować go albo wyremontować stary i zacząć wynajmować. Wiesz, zawsze do Grecji, nawet jak będzie już ciężko w Europie, zawsze ludzie północy bogaci przyjadą do biednej Grecji wypocząć w słońcu i zjeść coś pysznego z morza. Myślę, że to byłaby dobra inwestycja - stwierdził Robert Gawliński w rozmowie z Michałem Dziedzicem z serwisu "Pudelek".

Myślicie, że to faktycznie dobry sposób?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn