robert lewandowski

Lewandowscy. Tak kiedyś wyglądała Anna Lewandowska! Pokazujemy, jak prezentowała się żona słynnego piłkarza zanim ten zyskał międzynarodową sławę

Anna Lewandowska od 15 lat jest w szczęśliwym związku z gwiazdą polskiej i międzynarodowej piłki, Robertem Lewandowskim. Piłkarz nieustannie mógł liczyć na jej wsparcie, gdy dopiero wspinał się po szczeblach swojej sportowej kariery. Pokazujemy, jak wyglądała Anna Lewandowska, gdy jej mąż zaledwie aspirował do miana jednego z najlepszych piłkarzy globu. Czy sukces osiągnięty przez sportowca bardzo ją zmienił?

23.06.2022Lewandowscy

Córki Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego rosną jak na drożdżach! Jak zmieniły się Klara i Laura?

Anna i Robert Lewandowscy to para, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Małżeństwo "króla strzelców" i utytułowanej karateczki, która spełnia się jako businesswoman, chętnie uchyla rąbka swojej codzienności w mediach społecznościowych. To właśnie tam fani zachwycają się córeczkami pary, które słynni rodzice coraz śmielej pokazują. Zobaczcie, jak wyrosły!

09.05.2022Lewandowscy

Lewandowscy. Anna Lewandowska wspomina ślub z Robertem Lewandowskim. Z sentymentu wskoczyła w sukienkę! "Aż się łezka w oku zakręciła"

Anna Lewandowska blisko dekadę temu wraz z Robertem Lewandowskim powiedziała "tak", przysięgając sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Najsłynniejsza polska żona piłkarza przy okazji wizyty w ojczyźnie wybrała się w sentymentalną podróż, odwiedzając salon zaprzyjaźnionego projektanta w którego kreacji stanęła na ślubnym kobiercu.

13.04.2022Lewandowscy

Wiktory 2021. Iwona Lewandowska pokazała partnera! Kim jest ukochany mamy "Lewego"?

Tegoroczna gala wręczenia Wiktorów, nagród Akademii Telewizyjnej, obfitowała w wielkie emocje. W pewnym momencie oczy wszystkich skupiły się na Iwonie Lewandowskiej, która odbierała nagrodę w kategorii Sportowiec roku w imieniu swojego syna, Roberta Lewandowskiego. Na scenie klęknął przed nią Dariusz Szpakowski, wręczający jej statuetkę. Zainteresowanie wzbudził również partner matki najsłynniejszego polskiego piłkarza. Kim jest ukochany mamy "Lewego"?

01.04.2022Wiktory 2021

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×