Rodzina zastępcza

"Barwy szczęścia". Wiktoria Gąsiewska ma nową miłość? Kim jest Jasper Sołtysiewicz, z którym została przyłapana na czułościach? Okazuje się, że znają się od lat!

Ostatnio Wiktoria Gąsiewska jest na ustach wszystkich. Wszystko za sprawą kolejnych medialnych doniesień związanych z jej życiem uczuciowym. Od pewnego czasu aktorkę łączono z Wojciechem Golą. Niedawno jednak przyłapano ją na czułościach z aktorem znanym z "Barw szczęścia". Co wiadomo na temat Jaspera Sołtysiewicza, który rzekomo jest nową miłością Wiktorii Gąsiewskiej? Okazuje się, że para zna się od lat!

03.11.2022Barwy szczęścia

"Rodzina zastępcza". Tak wyglądała serialowa willa Jędrulów. Zobaczcie, w jakich luksusach i przepychu pławiło się małżeństwo bogaczy!

"Rodzina zastepcza" do tej pory jest jednym z ulubionych seriali milionów Polaków. Choć jego emisja zakończyła się w 2009 roku, to widzowie nadal chętnie do niego wracają i śledzą losy mieszkańców ulicy Frezji, gdzie znajdowała się jedna z najbardziej charakterystycznych serialowych posiadłości - luksusowa willa Jędrulów. Zobaczcie, w jakim bogactwie i przepychu żyli Jędrula i Alutka. Te wnętrza powalają na kolana!

12.09.2022Rodzina zastępcza

"Rodzina zastępcza". Gabriela Kownacka była jedną z najbardziej uwielbianych polskich aktorek. Po długiej walce pokonał ją rak. Publikujemy archiwalne zdjęcia uwielbianej aktorki

Gabriela Kownacka przez lata była jedną z najbardziej szanowanych i uwielbianych aktorek. Słynęła z ogromnej klasy i wdzięku, jak ognia unikała skandali i medialnego szumu. Dziś Gabriela Kownacka miałaby 70 lat. Niestety - w 2010 roku, artystka zmarła na skutek długiej i wyczerpującej walki z nowotworem piersi. Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się jedna z najbardziej podziwianych polskich aktorek.

15.08.2022Rodzina zastępcza

"Rodzina zastępcza". Monika Mrozowska w poruszającym wyznaniu o chorobach nowotworowych. "Życie z dnia na dzień wywróciło się do góry nogami"

Znana z roli Majki w "Rodzinie zastępczej", Monika Mrozowska jest mamą czwórki dzieci. Aktorka niedawno postanowiła wrócić myślami do dawnych czasów i za pośrednictwem swojego konta na Instagramie dodała zdjęcie, gdy była w zaawansowanej ciąży z najmłodszym synem Lucjanem. Fotografia zamieszczona przez Monikę Mrozowską została opublikowana do góry nogami. Tym samym chciała ona podkreślić specjalny przekaz swojego wpisu.

01.06.2022Rodzina zastępcza

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×