rodzinka pl

"M jak miłość". Małgorzata Kożuchowska kiedyś i dziś. Na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę! Pokazujemy archiwalne zdjęcia

Małgorzata Kożuchowska na przestrzeni wielu lat chętnie eksperymentowała ze stylem, swoim wizerunkiem i decydowała się na diametralne zmiany fryzur. To wszystko, wraz z dobrze przyjmowanymi przez widzów rolami sprawiały, że o 51-letniej dziś aktorce ani na chwilę nie zapomniano. Zobacz, jak Małgorzata Kożuchowska wyglądała na początku kariery. Mamy archiwalne zdjęcia!

09.08.2022M jak miłość

"M jak miłość". Małgorzata Kożuchowska i jej miłosny rollercoaster. Od Dorocińskiego, po romans w Watykanie. Z kim spotykała się piękna aktorka?

Małgorzata Kożuchowska aktualnie jest w szczęśliwym związku małżeńskim z swoim obecnym mężem Bartłomiejem Wróblewskim. Ku sporemu zaskoczeniu, zakochani poznali się za sprawą... Jana Pawła II. Jednak zanim do tego doszło, aktorka musiała pokonać krętą i wyboistą drogę, by znaleźć miłość swojego życia. Poznajcie historię miłości Małgorzaty Kożuchowskiej, w której nie brakuje zaskoczeń.

27.04.2022M jak miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×