"Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała zupełnie nowy look na premierze "Wyszyńskiego". Ta metamorfoza odjęła jej lat!

Małgorzata Kożuchowska to aktorka chętnie eksperymentująca ze swoim wyglądem. Zaczynała karierę mając długie włosy, które potem regularnie skracała. Ale teraz jej charakterystyczny króciutki bob odszedł na dobre. Dłuższa fryzura odjęła aktorce lat.

Multimedia

Małgorzata Kożuchowska metamorfoza

Na uroczystej premierze filmu "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie" pojawiło się wiele gwiazd. Jedną z nich była nienagannie ubrana w trzyczęściowy biały garnitur Małgorzata Kożuchowska. Gwiazda zaprezentowała nową fryzurę, w której wygląda młodziej, a przy tym stylowo i elegancko. Zobacz galerię

"Piknik pod Wiszącą Skałą" z Ewą Wiśniewską i Małgorzatą Kożuchowską przenosi widza w inną czasoprzestrzeńZobacz więcej

Jej włosy sięgają teraz ramion, a przedziałek nosi po prawej stronie głowy. Z taką fryzurą wygląda na bardziej wypoczętą:

Jest ikoną i inspiracją dla wielu. Jak wyglądała na początku kariery? Zobacz archiwalne zdjęcia!Zobacz więcej

Jej synek Jaś ma teraz siedem lat. Gdy był niemowlęciem, Małgorzata Kożuchowska łączyła opiekę nad nim z intensywną pracą zawodową, co skutkowało regularnym zarywaniem nocy:

Pracowałam, gdy Jasiu miał trzy miesiące i mówię do Bartka: „Bartek, Boże to dziecko chyba wie, że gdyby ono nie spało nocami, to matka nie dałaby rady”. Nie dałabym rady wytrzymać tych 10 czy 14 godzin na planie jednak bez snu. Były takie momenty w moim życiu, gdy pracowałam tak bardzo intensywnie, że spałam miesiącami po 4-5 godzin i wiem, że człowiek jest niesamowitym organizmem, który jest w stanie dostosować się do skrajnych sytuacji - powiedziała w podcaście nagranym ze swoją mamą (za: Jastrzabpost.pl)

30 sierpnia Małgorzata Kożuchowska świętowała 13. rocznicę ślubu z dziennikarzem Bartłomiejem Wróblewskim:

Aktorka wydaje się być spełnioną zawodowo i prywatnie, szczęśliwą kobietą.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Kożuch na mleku (gość)

    Wiara czyni cuda

    29.09.2021 12:57
  • Elks (gość)

    Zawsze młoda i piękna Gosia trzymaj tak dalej

    13.09.2021 07:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×