"Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała zupełnie nowy look na premierze "Wyszyńskiego". Ta metamorfoza odjęła jej lat!

Anna Kilian
Anna Kilian
"Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała zupełnie nowy look na premierze "Wyszyńskiego". Ta metamorfoza odjęła jej lat!
"Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała zupełnie nowy look na premierze "Wyszyńskiego". Ta metamorfoza odjęła jej lat!
Małgorzata Kożuchowska to aktorka chętnie eksperymentująca ze swoim wyglądem. Zaczynała karierę mając długie włosy, które potem regularnie skracała. Ale teraz jej charakterystyczny króciutki bob odszedł na dobre. Dłuższa fryzura odjęła aktorce lat.

Małgorzata Kożuchowska metamorfoza

Małgorzata Kożuchowska

Na uroczystej premierze filmu "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie" pojawiło się wiele gwiazd. Jedną z nich była nienagannie ubrana w trzyczęściowy biały garnitur Małgorzata Kożuchowska. Gwiazda zaprezentowała nową fryzurę, w której wygląda młodziej, a przy tym stylowo i elegancko. Zobacz galerię

Jej włosy sięgają teraz ramion, a przedziałek nosi po prawej stronie głowy. Z taką fryzurą wygląda na bardziej wypoczętą:

Jej synek Jaś ma teraz siedem lat. Gdy był niemowlęciem, Małgorzata Kożuchowska łączyła opiekę nad nim z intensywną pracą zawodową, co skutkowało regularnym zarywaniem nocy:

Pracowałam, gdy Jasiu miał trzy miesiące i mówię do Bartka: „Bartek, Boże to dziecko chyba wie, że gdyby ono nie spało nocami, to matka nie dałaby rady”. Nie dałabym rady wytrzymać tych 10 czy 14 godzin na planie jednak bez snu. Były takie momenty w moim życiu, gdy pracowałam tak bardzo intensywnie, że spałam miesiącami po 4-5 godzin i wiem, że człowiek jest niesamowitym organizmem, który jest w stanie dostosować się do skrajnych sytuacji - powiedziała w podcaście nagranym ze swoją mamą (za: Jastrzabpost.pl)

30 sierpnia Małgorzata Kożuchowska świętowała 13. rocznicę ślubu z dziennikarzem Bartłomiejem Wróblewskim:

Aktorka wydaje się być spełnioną zawodowo i prywatnie, szczęśliwą kobietą.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak Disney wzbogacił przez lata swoje portfolio?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn