"Rojst '97". Magdalena Różczka chroniła córkę przed show-biznesem. Wanda poszła w ślady mamy i została aktorką!

Niedawno na Netflixie pojawił się nowy serial, w którym wzięła udział Magdalena Różczka. Razem z nią na ekranie wystąpiła jej córka Wanda. Różczka mówiła wcześniej, że nie chciałaby, żeby jej dziecko zajmowało się aktorstwem. 13-latka poszła jednak w ślady swojej mamy. Netflixowy "Rojst '97" nie był jej pierwszą rolą. Gdzie wcześniej zagrała Wanda Marzec?

Multimedia

Magdalena Różczka w serialu "Rojst '97"

Na początku lipca na Netflixie pojawił się wyczekiwany przez polskich widzów "Rojst '97". W serialu możemy zobaczyć m.in. Dawida Ogrodnika, Andrzeja Seweryna, Łukasza Simlata. Jako sierżant Anna Jass pojawia się także Magdalena Różczka. Co więcej, obok aktorki gra również jej córka Wanda. Czy 13-latka pójdzie w ślady swojej mamy?

Wanda Marzec. Córka Magdaleny Różczki

Wanda jest najstarszym dzieckiem Różczki. Jej ojciec to scenarzysta Michał Marzec. Jego rozstanie z mamą Wandy nie należało do najłatwiejszych. Marzec i Różka mieli problemy z dogadaniem się w sprawie opieki nad córką.

Aktorka mówiła wcześniej, że nie chciałaby, aby jej córka wiązała swoją przyszłość z show-biznesem. Magdalena Różczka należy do celebrytów, którzy niechętnie dzielą się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Mimo tego, że często widzimy ją na dużym ekranie, to nie znajdziemy o niej dużo informacji dotyczących spraw osobistych. Przed mediami chroni informacje o sobie oraz swoich najbliższych. Jak widać, zgodziła się jednak na udział Wandy w serialu "Rojst '97". Wcześniej Marzec wystąpiła w jeszcze jednym filmie.

Widzowie krytykują! Co ich rozczarowało?Zobacz więcej

Debiut córki Różczki

"Rojst '97" nie był dla Wandy Marzec pierwszą okazją do pojawienia się na planie. W wieku 6 lat wystąpiła już w filmie "Pocztówki z Republiki Absurdu". Za jego scenariusz oraz reżyserię odpowiadał Jan Holubek, czym zajmował się również przy serialu "Rojst '97. Prywatnie Holubek jest partnerem Magdaleny Różczki. W 2014 roku była to jednak nieduża rola Wandy. W serialu Netflixa nastolatka zagrała Wandę Zarzycką, córkę Piotra Zarzyckiego, w którego wciela się Dawid Ogrodnik.

ART[92682]

Zobacz galerię

Myślicie, że zobaczymy niedługo Wandę w kolejnych filmach i serialach?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×