"Rojst'97". Las na Grontach znowu skrywa tajemnicę! Dawid Ogrodnik i Andrzej Seweryn powracają w serialowym hicie!

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów serialu "Rojst". W sieci właśnie pojawił się zwiastun kontynuacji produkcji pt. "Rojst'97". Las na Grontach znowu skrywa tajemnicę! Dawid Ogrodnik i Andrzej Seweryn powracają w serialowym hicie! Zobaczcie, czego się spodziewać!

Multimedia

"ROJST’97" rozpoczyna się podczas „powodzi stulecia”, która nawiedziła południowy zachód Polski latem 1997 roku. W mieście pękają wały i nieokiełznany żywioł zalewa część miasta oraz las na Grontach. Woda odsłania przy tym zakopane w lesie ludzkie szczątki oraz ciało nastoletniego chłopca, który uznany zostaje za przypadkową ofiarę powodzi.

Te dwa, tylko pozornie niezwiązane ze sobą, wydarzenia odkrywają serię tajemnic w mieście. Gronty to teraz miejsce zbrodni, której rozwiązaniem zajmie się Anna Jass (Magdalena Różczka) - bezkompromisowa policjantka z Warszawy - oraz miejscowy inspektor Adam Mika (Łukasz Simlat).

Powstaną kontynuacje "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Jak zostałem gangsterem"! Netfflix stawia na polskie filmy i seriale! Zobacz więcej

W międzyczasie do miasta wraca Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik), aby zostać nowym redaktorem naczelnym „Kuriera”. Natomiast Witold Wanycz (Andrzej Seweryn) wydaje się nosić w sobie odpowiedzi na większość zadawanych przez policję pytań. Jego życie jednak pochłaniają wspomnienia, które nie dają mu spokoju.

"Rojst’97" poza kryminalną intrygą, jest również opowieścią o fascynujących latach 90. w Polsce czasu transformacji oraz odkupienia. Reżyserem i współautorem scenariusza (który powstał na kanwie scenariusza Marcina Wrony i Pawła Maślony pt. „Mord”), napisanego wspólnie z Kasprem Bajonem, jest Jan Holoubek. Produkcja Frame sp. z o.o.

"ROJST'97" NA NETFLIX JUŻ OD 7 LIPCA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×