"Rojst'97". Ma powstać 3. sezon serialu! O czym będzie? Prace nad nowymi odcinkami hitu Netfliksa już trwają

Fani kryminalnych historii przedstawionych w serialu "Rojst" mogą zacierać już rączki. Produkcja Netflixa ma dostać kolejny sezon. Co więcej, prace nad nowymi odcinkami mają już trwać. Jakie informacje związane z 3. sezonem są już znane?

Multimedia

"Rojst" to polski serial kryminalny, który zainteresował wielu użytkowników Netflixa. W 1. sezonie przyglądamy się pracy dwóch dziennikarzy, którzy w małym mieście badają sprawy samobójstwa nastolatków i podwójnego morderstwa. Młody reporter, który stara się spojrzeć na te wydarzenia z innej perspektywy, poznając kolejne szczegóły, sam coraz bardziej wpada w bagno. W 2. sezonie po raz kolejny widzimy postać dziennikarza granego przez Dawida Ogrodnika. W centrum historii są jednak śledczy, którzy pracują nad nowymi sprawami związanymi z powodzią i odnalezionymi zwłokami.

Autor "Rojsta" robi nowy film! W obsadzie gwiazda serialu "Sloborn"!Zobacz więcej

3. sezon serialu "Rojst"

Jak ustalił serwis naEKRANIE.pl, 3. sezon serialu "Rojst" został już zamówiony. Chociaż Netflix jeszcze nie potwierdził tej informacji oficjalnie, to prace przy tej produkcji miały się już zacząć.

W tym momencie mają być poszukiwane lokalizacje w Warszawie, w których będą kręcone zdjęcia. Wiadomo, że za serial znowu odpowiedzialni mają być Jan Holoubek i Kasper Bajon. Zanim prace na planie na dobre się zaczną, będzie trzeba jeszcze chwilę poczekać. Wszystko ze względu na inny projekt Jana Holoubka, który zajmuje się teraz swoim filmem "Doppelgänger. Sobowtór", w którym wystąpi Jakub Gierszał.

Dawid Ogrodnik, Magdalena Różczka i Andrzej Seweryn wspominają pracę na planieZobacz więcej

Na razie nie znamy więcej szczegółów związanych z fabułą czy obsadą. Możemy jednak przewidywać, że tak jak w przypadku poprzednich sezonów po raz kolejny wydarzenia przeniosą się kilka lat do przodu. Prawdopodobnie w obsadzie znowu pojawią się Dawid Ogrodnik, czyli dziennikarz Piotr Zarzycki, i Zofia Wichłacz w roli jego żony.

Jesteście fanami serialu "Rojst"?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×