Roksana Węgiel zbyt wyzwolona dla TVP? Zirytowana wokalistka komentuje doniesienia!

Roksana Węgiel to jedna z najzdolniejszych i najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Wokalistka, która sławę zdobyła dzięki programowi „The Voice Kids”, jakiś czas temu współprowadziła program „You Can Dance – Nowa Generacja”. W nowej edycji show jednak już się nie pojawiła, a wokół tego narodziło się wiele teorii. Artystka się do nich odniosła.

Multimedia

Roksana Węgiel zbyt wyzwolona dla TVP? Zirytowana wokalistka komentuje doniesienia!

Roksana Węgiel niedawno wkroczyła z impetem w 18. rok swojego życia, ale medialnie nie jest to dla młodej gwiazdy spokojny czas. Najpierw lawinę komentarzy wywołał jej związek z 8 lat starszym Kevinem Mglejem, który ma dziecko z aktorką, Malwiną Dubowską, a teraz w mediach ponownie pojawił się wątek programu „You Can Dance – Nowa Generacja”, którego pierwszą edycję Roksana Węgiel współprowadziła.

W 2. sezonie tanecznego show dla dzieci na próżno szukać młodej wokalistki. Początkowo mówiło się, że Roxie sama zrezygnowała z programu, twierdząc, że nie za bardzo odnajduje się w nowej dla siebie roli. Teraz jednak, na łamach „Super Expressu”, pojawiły się doniesienia sugerujące, że było trochę inaczej i to Telewizja Polska nie była zainteresowana dalszą współpracę z artystką, której wizerunek stał się zbyt wyzwolony i śmiały dla dzieci!

Roksana Węgiel zdobyła sławę mając 13 lat. Dzisiaj zachwyca urodą i talentem. Zobaczcie, jak się zmieniała!Zobacz więcej

Roksana Węgiel nie zostawiła tego bez komentarza. W rozmowie z Plotkiem, dość podirytowana, dosadnie skomentowała te plotki:

Żałosne, że ktoś sobie tak to zinterpretował. Faktycznie po pierwszej edycji „You Can Dance” nie czułam zupełnie roli prowadzącej. Nie czułam się w tym dobrze i podjęłam decyzję, że nie będę uczestniczyła w kolejnych edycjach programu - przyznała Roksana Węgiel w rozmowie z redakcją Plotka.

Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×