„Rolnik szuka żony 2”. Anna i Grzegorz Bardowscy już czują klimat świąt Bożego Narodzenia! Ich pociechy to kopia słynnego taty!

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najsłynniejszych par z programu „Rolnik szuka żony”. Widzowie poznali ich - a oni siebie - w 2. sezonie randkowego hitu TVP. Dziś są rodzicami dwójki pociech, wykańczają dom a swoją codziennością chętnie dzielą się z licznym gronem fanów. Zobaczcie, jak do świąt Bożego Narodzenia szykują się Bardowscy. Anna pokazała, jak bardzo wyrosły ich pociechy!

Multimedia

Anna i Grzegorz Bardowscy już czują klimat świąt Bożego Narodzenia!

Grudzień w Polsce oznacza znikąd pojawiajace się wszędzie światełka, świąteczne ozdoby i nieśmiertelne świąteczne hity w centrach handlowych. Klimat udzielił się także Annie i Grzegorzowi Bardowskim, których widzowie poznali i pokochali za sprawą 2. edycji programu „Rolnik szuka żony”.

Anna i Grzegorz Bardowscy. Dzieci słynnej pary bardzo wyrosły!

Bardowscy doczekali się dwójki pociech - Janka i Liwii, którzy rosną jak na drożdżach. Dowodzą tego zdjęcia, którymi Anna podzieliła się ze swoimi obserwatorami.

Zobacz więcej świątecznych zdjęć Anny i Grzegorza Bardowskich

Zobacz galerię

Próbowali wbić im szpilę. Ukochana rolnika „zgasiła” złośliwych internautów!Zobacz więcej

Anna i Grzegorz Bardowscy. Miłość narodziła się pod okiem kamer

Anna Bardowska, którą widzowie poznali jeszcze jako Annę Warachim w 2. edycji programu „Rolnik szuka żony” z powodzeniem utrzymuje zainteresowanie swoją osobą. W międzyczasie przeszła spektakularną metamorfozę! Ukochana rolnika wraz z mężem Grzegorzem Bardowskim niedawno odebrała wymarzony dom. Małżonkowie skupiają się na urządzaniu wnętrz - choć, jak to na każdej budowie, nie obyło się bez komplikacji. Niektórzy bez ogródek również krytykują niecodzienną elewację i bryłę budynku.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Jad (gość)

  Co kogo obchodzi jak żyja..

  10.12.2022 11:57
 • Gość (gość)

  Nie chcesz to nie oglądaj a po co te głupie komentarze zazdrościsz chyba tak

  10.12.2022 09:14
 • Justyna Brezman (gość)

  Super że są ludzie którzy pokazują normalność , a nie w telewizji i nie tylko słyszymy chore informacje to rozwody zaniedbane dzieci i tak dalej. Ja Wam życzę aby każdy wasz dzień był wspaniałym świętem .

  08.12.2022 11:26
 • Gostek (gość)

  Ty widocznie tez szukasz parcia na szkło! Boże jakim to trzeba być zakompleksionym gburem żeby to cie ruszyło bo mają wiekszą sławę niż ty! Masakra

  07.12.2022 21:00
 • Gość (gość)

  jakie to żałosne, jakie siermiężne.... tyle się dzieje ważnego , tyle dotyczące wielu ... atu się promuje jakąś parę , ludzi którzy niczym oprócz " parcia " na szkło niczym się nie wyróżnili.

  07.12.2022 15:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×