"Rolnik szuka żony 6". Marta szukała szczęścia u boku Sławomira Banasiaka, ale przegrała z inną. Dziś wygląda zgoła inaczej! Zobacz, jak się zmieniła

Program Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony" to flagowy produkt publicznego nadawcy, który z sezonu na sezon notuje coraz lepsze wyniki oglądalności. Prowadzony przez Martę Manowską format to także trampolina do sławy dla niektórych. W oczekiwaniu na kolejną edycję programu, warto wrócić wspomnieniami do 6. edycji show. To właśnie tam poznali się Sławomir i Marta. Związek już jest przeszłością, a Marta nie przypomina samej siebie z programu! Zobaczcie, jak się zmieniła!

Multimedia

Marta zachwycała urodą i chciała znaleźć szczęście u boku Sławomira Banasiaka. Zobaczcie, jak zmieniła się uczestniczka "Rolnik szuka żony 6"!

Są jeszcze osoby, które nie znają programu "Rolnik szuka żony"? Trudno nam sobie to wyobrazić. To już kultowy program, który z edycji na edycję cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony widzów, którzy nawet po programie chcą wiedzieć, co się dzieje u rolników, rolniczek oraz ich kandydatek oraz kandydatów.

Jakiej kobiety szuka Łukasz z 3. edycji? Rolnik zdradził, jakie cechy powinna mieć partnerka idealna!Zobacz więcej

W 2019 roku TVP emitowała 6. edycję programu "Rolnik szuka żony". Jednym z rolników, który szukał miłości przed kamerami był Sławomir Banasiak. W wizytówce 37-latka mogliśmy przeczytać:

Sławomir pomyślnie łączy pracę na roli z zawodem strażaka, posiada też uprawnienia pszczelarskie, interesuje się motoryzacją i hobbystycznie wędkuje. Ma 188 centymetrów wzrostu, jest mężczyzną cierpliwym i spokojnym, choć czasem ulega chwili. Nie wyobraża sobie życia poza gospodarstwem, co skutecznie utrudnia mu znalezienie życiowej partnerki. Po trzech latach samotności Sławomir zdecydował się zgłosić do naszego programu. Ma nadzieję, że udział w "Rolniku" odmieni jego życie i pomoże mu znaleźć wysoką, spokojną i szczerą kobietę, z własnym zdaniem, ale i zdolnością do kompromisów. Kobietę, której mógłby zaufać i z którą mógłby spełnić resztę życia.

Seweryn Nowak jest już po ślubie! Jak wyglądało wesele rolnika i jego świeżo upieczonej żony?Zobacz więcej

Na swoje gospodarstwo Sławomir zaprosił Natalię, Małgosię i Martę. To właśnie z ostatnią z pań dogadywał się najlepiej i widzowie byli przekonani, że z tej mąki będzie chleb. Co prawda, gdy doszło do rewizyty, to Sławomir zdawał się być dziwnie niezainteresowany Martą i jakby kompletnie nie miał z nią o czym rozmawiać, ale widzowie wciąż widzieli szansę tej spokojnej pary. Niestety, w finale programu okazało się, że Sławek i Marta rozstali się krótko po zakończeniu zdjęć do show. Wówczas plotkowało się, że Sławomir wrócił do swojej byłej dziewczyny. W finale programu doszło do wymiany zdań między Martą a Sławomirem, z której dziewczyna w końcu dowiedziała się, co spowodowało taki obrót spraw:

No może nie spotkałem odpowiedniej osoby, może coś zawiodło. Szkoda, bo każdy chciał na początku i to bardzo. Ja wybrałem Martę, bo mi się podobała, bo czułem się w jej obecności dobrze i to było dla mnie bardzo miłe, dobre, ale niestety, w końcu czegoś brakło. (...) To jest ta iskierka, która na początku się zrodziła i powinna się powiększać, rozpalać - wyznał Sławomir.

Marta Paszkin pokazała pierwsze zdjęcie z synem. Jak wspomina narodziny dziecka?Zobacz więcej

Jestem w szoku. W końcu dowiedziałam się po dwóch miesiącach, co nie grało. Wiedziałam, że coś jest nie tak. Najpierw się tydzień nie odzywał, a jak mówiłam "dajmy sobie spokój", to znowu zaczynał dzwonić, pisać. (...) Ja byłam bardzo za i przecież jeździłam i chciałam pomagać, brałam rzeczy na gospodarstwo, które mogły mi się pobrudzić, poniszczyć. (...) Od początku był chyba niezdecydowany, a jego mama powiedziała "nieważne którą, którąś musisz wybrać", tak więc po takich słowach to... No miała być młoda z gospodarstwa, a tutaj emocje opadły, 30-stka z miasta. Myślę, że Sławek źle wybrał - skontrowała Marta.

Dzisiaj relacja Marty i Sławomira należy do przeszłości. Każde z nich poszło w swoją stronę. Dzisiaj rolnik jest mężem Eweliny, którą poznał po emisji programu. Za to Marta po zakończeniu show miała wrócić do Wielkiej Brytanii, gdzie wówczas mieszkała.

Teraz jednak, obserwując jej media społecznościowe, widać, że kobieta często jest w Polsce! Do tego... Młoda kobieta kompletnie nie przypomina samej siebie z programu! Przeszła ogromną metamorfozę i postawiła na nowy kolor włosów! Co za odmiana! Przyznajemy, że wygląda obłędnie!

ZOBACZCIE, JAK ZMIENIŁA SIĘ MARTA Z "ROLNIK SZUKA ŻONY 6"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Anna Lenarczy (gość)

  Jesteś skromna ladna życzę Ci abyś spotkała na swojej drodze cudownego mężczyznę zaslugujesz.

  04.07.2022 12:57
 • Qwerty (gość)

  Ładna ta Marta

  04.07.2022 12:24
 • Toja (gość)

  Szkoda byłoby fajnej dziewczyny dla takiego głąba .Fceci ze wsi są specyficznie i powinni źon złego samego środowiska czyli wieśniarDlaczego tak dużo dziewczyn poniżej się biorąc udział w tak dennych programach jak Rolnik szuka zony

  19.04.2022 15:16
 • Słit słit tulipan (gość)

  Co to, kto to. Tej kurvvy jeszcze nie ruchałem.

  17.04.2022 19:26
 • Mała (gość)

  Martusia jesteś super .Życze Ci szcześcia

  04.04.2022 07:40
 • Dans (gość)

  W jasnych włosach super, mega korzystnie.

  17.03.2022 22:15
 • Xxx (gość)

  Ładna, skromna dziewczyna.

  17.03.2022 17:27
 • Ja (gość)

  Bardzo ładnie 🙂

  17.03.2022 13:02
 • Monika (gość)

  W ciemnych i w jasnych Marcie ładnie. Wszystkiego dobrego.

  16.03.2022 06:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×