"Rolnik szuka żony 7". Magdalena Bator szykuje się do ślubu! Udało jej się unieważnić ślub kościelny?

Magdalena Bator to rolniczka, która szukała miłości w programie "Rolnik szuka żony 7". Wokół jej finalnego wyboru było wiele kontrowersji, ale dzisiaj jest szczęśliwą mamą, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że niedługo będzie również szczęśliwą żoną!

Multimedia

MAGDALENA BATOR Z "ROLNIK SZUKA ŻONY 7" SZYKUJE SIĘ DO ŚLUBU?

Magdalena Bator cieszyła się olbrzymim powodzeniem ze strony adoratorów w programie "Rolnik szuka żony 7". Młoda rolniczka na swoje gospodarstwo postanowiła zaprosić trzech kandydatów - Pawła, Adama oraz Mateusza, który dzisiaj - jako Rolnik Zabijacz - jest jedną z gwiazd freak fightów. Niestety, z żadnym z panów nie zaiskrzyło, a co więcej - wydawało się, że panowie dużo lepiej bawią się w swoim towarzystwie niż z Magdą!

Po tym, jak rolniczka odesłała z gospodarstwa trzech kandydatów, postanowiła powrócić do listów, które otrzymała na początku programu. Wtedy, w cudowny sposób, okazało się, że wśród autorów listów krył się niejaki Kuba, który ponoć już wtedy był faworytem Magdy, ale niestety nie mógł pojawić się na nagraniach programu. Nie wszyscy widzowie w to uwierzyli, twierdząc, że produkcja próbuje zakamuflować fakt, iż Magdalena związała się z mężczyzną, którego poznała poza programem. Jaka jest prawda? To zapewne wiedzą tylko Magdalena i Kuba.

Magdalena Bator chwali się synkiem! Fani rolniczki wniebowzięci!Zobacz więcej

Fakty są takie, że dzisiaj Magdalena i Kuba są nie tylko szczęśliwą parą, ale przede wszystkim są szczęśliwymi rodzicami! W maju 2021 roku na świat przyszedł synek pary. Teraz wiele wskazuje na to, że dumni rodzice zalegalizują swój związek!

Wcześniej Magdalena była mężatką i już w programie mówiła, że zamierza unieważnić swój ślub kościelny. Czy ta sztuka jej się udała? Tego nie wiemy, ale jest to niewykluczone! Tym bardziej, że Kuba i Magdalena coraz mocniej szykują się do ślubu, a blondwłosa rolniczka niedawno pochwaliła się swoją suknią ślubną w mediach społecznościowych!

Czyżby w najbliższych miesiącach czekał nas kolejny ślub uczestników "Rolnik szuka żony"? Kibicujemy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lobo (gość)

    Uki to już jest obsesja i wymaga porady u specjalisty.

    20.01.2022 21:55
  • Uki (gość)

    Niech się zapyta Kurs kiego jak się to robi

    20.01.2022 21:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×