"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin pokazała pierwsze zdjęcie z synem. Jak wspomina narodziny dziecka?

Kilka dni temu Marta Paszkin po raz kolejny została mamą. Uczestniczka 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" powróciła już do domu i pochwaliła się w sieci pierwszym wspólnym zdjęciem ze swoją nowonarodzoną pociechą. Opowiedziała również jak wspomina narodziny małego Adasia.

Multimedia

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zostali rodzicami

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zyskali popularność za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Jedni z ulubionych uczestników 7. edycji natychmiast przypadli sobie do gustu, a także widzom, którzy do dziś śledzą losy zakochanej pary. Jakiś czas temu Marta i Paweł się pobrali, a 18 czerwca 2022 roku powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko - synka Adasia.

Maciej Kazek i Dawid Noweta spotkali się z uczestniczkami "Rolnika"! Maciejowi w oko wpadła Agnieszka Zarzeczna? Zdjęcia mówią wiele!Zobacz więcej

Marta Paszkin pokazała pierwsze zdjęcie z synem. Jak wspomina narodziny dziecka?

Po kilku dniach od narodzin synka, Marta Paszkin w końcu powróciła do domu. Z tej okazji uczestniczka 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" postanowiła opublikować na swoim koncie na Instagramie pierwsze wspólne zdjęcie z małym Adasiem. Przy okazji opowiedziała o tym, jak wspomina narodziny swojego pierwszego dziecka z Pawłem. Okazuje się, że sam poród odbył się w sposób naturalny, choć musiał on być wspierany oksytocyną. Obecnie zarówno ona, jak i mały Adaś cieszą się dobrym samopoczuciem.

Często pojawiało się w nich pytanie o samopoczucie i czy udało mi się urodzić, tak jak tego chciałam. No więc czujemy się dobrze, a poród był naturalny, ale wspierany oksytocyną- mimo sączenia się wód nie było postępu porodu (...) A tymczasem zajmuję się dalej karmieniem i tuleniem mojego chłopczyka - wyznała Marta Paszkin w opisie udostępnionego zdjęcia.

Zobacz galerię

Jan Kliment i Lenka Klimentova ogłosili radosną nowinę! "Udało się"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×