"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin pokazała pierwsze zdjęcie z synem. Jak wspomina narodziny dziecka?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Kilka dni temu Marta Paszkin po raz kolejny została mamą. Uczestniczka 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" powróciła już do domu i pochwaliła się w sieci pierwszym wspólnym zdjęciem ze swoją nowonarodzoną pociechą. Opowiedziała również jak wspomina narodziny małego Adasia.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zostali rodzicami

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zyskali popularność za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Jedni z ulubionych uczestników 7. edycji natychmiast przypadli sobie do gustu, a także widzom, którzy do dziś śledzą losy zakochanej pary. Jakiś czas temu Marta i Paweł się pobrali, a 18 czerwca 2022 roku powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko - synka Adasia.

Marta Paszkin pokazała pierwsze zdjęcie z synem. Jak wspomina narodziny dziecka?

Po kilku dniach od narodzin synka, Marta Paszkin w końcu powróciła do domu. Z tej okazji uczestniczka 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" postanowiła opublikować na swoim koncie na Instagramie pierwsze wspólne zdjęcie z małym Adasiem. Przy okazji opowiedziała o tym, jak wspomina narodziny swojego pierwszego dziecka z Pawłem. Okazuje się, że sam poród odbył się w sposób naturalny, choć musiał on być wspierany oksytocyną. Obecnie zarówno ona, jak i mały Adaś cieszą się dobrym samopoczuciem.

Często pojawiało się w nich pytanie o samopoczucie i czy udało mi się urodzić, tak jak tego chciałam. No więc czujemy się dobrze, a poród był naturalny, ale wspierany oksytocyną- mimo sączenia się wód nie było postępu porodu (...) A tymczasem zajmuję się dalej karmieniem i tuleniem mojego chłopczyka - wyznała Marta Paszkin w opisie udostępnionego zdjęcia.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CfHDBOOs4fH/[/instagram]

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn