"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin pokazuje serię niepublikowanych dotąd zdjęć z córeczką. Zwróciła się również do fanów z poważnym pytaniem

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny znaleźli miłość w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Niedawno zakochana para wzięła ślub, a także ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W związku z tym uczestniczka "Rolnika" postanowiła zadać internatom ważne pytanie, pokazując przy tym niepublikowane wcześniej archiwalne zdjęcia ze swoją córeczką.

Multimedia

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny - historia miłości uczestników programu "Rolnik szuka żony"

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zyskali sporą popularność za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Jedni z ulubionych uczestników 7. edycji natychmiast przypadli do sobie do gustu, a także widzom, którzy chętnie śledzą losy zakochanej pary. Niedawno para wzięła ślub, a także ogłosiła, że niedługo spodziewa się dziecka. Pod koniec czerwca tego roku na świat ma przyjść ich synek. Z tej okazji Marta i Paweł urządzili specjalną ciążową sesję zdjęciową.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wybrali imię, ale go nie zdradzili. I tak je znamy!Zobacz więcej

Marta Paszkin pokazuje serię niepublikowanych dotąd zdjęć z córeczką

Dla uczestniczki 7. edycji "Rolnika" będzie to już kolejne macierzyńskie przeżycie. Żona Pawła Bodziannego ma bowiem kilkuletnią córkę z poprzedniego związku – Stefanię. Chcą jak najlepiej się przygotować do powitania kolejnego dziecka, Marta postanowiła zapytać internautów o to, jaki wózek dziecięcy powinna wybrać. Przy okazji opublikowała również serię archiwalnych kadrów z malutką Stefanią.

Zobacz galerię

Wiesława Judek zachwycona uczestnikami nowej edycji "Rolnik szuka żony"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Jola (gość)

    Niedługo otworze lodówke a tam Marta Paszkin żenada ☹️

    30.04.2022 14:15
  • Ojciec jej pierwszego dziecka (gość)

    Dlaczego utrudniasz kontakty ze Stafanka

    27.04.2022 08:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×