"Rolnik szuka żony 7". Paweł Bodzianny uczcił narodziny swojego syna! Działo się na pępkowym małego Adasia

Niedawno Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z 7. edycji "Rolnik szuka żony" powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Na świat przyszedł ich synek, któremu nadali imię Adam. Świeżo upieczony tata postanowił uczcić jego narodziny i zorganizował na jego cześć pępkowe. Relacją z wydarzenia pochwalił się za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Multimedia

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zostali rodzicami

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zyskali popularność za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Jedni z ulubionych uczestników 7. edycji natychmiast przypadli do sobie do gustu, a także widzom, którzy do dziś śledzą losy zakochanej pary. Jakiś czas temu Marta i Paweł się pobrali, a 18 czerwca 2022 roku powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko - synka Adasia.

Maciej Kazek i Dawid Noweta spotkali się z uczestniczkami "Rolnika"! Maciejowi w oko wpadła Agnieszka Zarzeczna? Zdjęcia mówią wiele!Zobacz więcej

Paweł Bodzianny uczcił narodziny swojego syna! Działo się na pępkowym małego Adasia

Dwa dni po narodzinach swojego synka, Paweł Bodzianny postanowił uczcić jego przyjście na świat. Świeżo upieczony tata z tej okazji wyprawił małemu Adasiowi pępkowe. Wydarzenie zrelacjonował za pośrednictwem relacji InstaStories na swoim koncie na Instagramie. Można tam zobaczyć, jak Paweł celebruje narodziny syna w gronie najbliższych znajomych. Świętowaniu towarzyszyła gra na gitarze, a także wznoszenie toastów za zdrowie nowo narodzonego Adasia. Relacja została opatrzona hasztagiem #Proud, co tylko utwierdza w przekonaniu, że rolnika rozpiera duma wynikająca z pojawieniem się na świecie swojego synka.

Zobacz galerię

Kamili Boś w oko wpadł Maciej Kazek? Rolnik i rolniczka mają się ku sobie?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×