"Rolnik szuka żony 8". Aleksandra została mamą! Była kandydatka Stanisława pochwaliła się swoim nowonarodzonym synkiem!

Stało się! Aleksandra, uczestniczka programu "Rolnik szuka żony 8", w ostatnich dniach została mamą! Była kandydatka Stanisława właśnie pochwaliła się swoim nowonarodzonym synkiem!

Multimedia

Aleksandra z "Rolnik szuka żony 8" została mamą!

Chociaż program "Rolnik szuka żony 8" już dawno za nami i trwają właśnie przygotowania do kolejnej edycji, to trudno nie śledzić losów uczestników poprzedniej edycji. Tym bardziej, że dzieje się!

Grzegorz Hyży i Maja Hyży na Pierwszej Komunii Świętej synów. Zobaczcie, jak zaprezentowali się byli małżonkowie!Zobacz więcej

Niedawno informowaliśmy was o ciąży Aleksandry, byłej kandydatki Stanisława. Właśnie okazało się, że Ola niedawno została mamą! Była kandydatka Stanisława opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym, Dariuszem. Para pojawiła się na ślubie, a w oczy fanów "Rolnika" rzuciło się, że Ola nie ma już ciążowego brzuszka! Jeden z widzów poostanowił zapytać wprost, czy maluch już jest na świecie, czy to po prostu stare zdjęcie. Ola odpisała w swoim stylu:

dołączył już do grona podatników 🙈😅

Prawdziwy wiek rolników z 9. edycji ujawniony! Publikujemy najnowsze zdjęcia uczestnikówZobacz więcej

Teraz Aleksandra na swoim Insta Story pochwaliła się swoim synkiem! Na razie uczestniczka "Rolnik szuka żony 8" zdecydowała się pokazać jedynie nóżki swojego nowonarodzonego synka!

Szczęśliwym rodzicom bardzo gratulujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×