"Rolnik szuka żony 8". Elżbieta nie przyszła na wesele Krzysztofa i Bogusi, zamiast tego bawiła się z koleżankami. Teraz wyjaśnia!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Finał programu "Rolnik szuka żony 8" coraz bliżej, jednak już teraz wiemy, że historia Krzysztofa i Bogusi zakończyła się ślubem, który odbył się w ostatni weekend! Młoda para na swoją uroczystość zaprosiła uczestników "Rolnika", jednak wśród gości zabrakło Elżbiety, która teraz wyjaśnia powód swojej nieobecności.

Elżbieta nie przyszła na wesele Krzysztofa i Bogusi, zamiast tego bawiła się z koleżankami. Teraz wyjaśnia!

Krzysztof i Bogusia to pierwsze małżeństwo, jakie wywodzi się z programu "Rolnik szuka żony 8". Wesele pary odbyło się w sobotę, 27 listopada 2021 roku i wśród gości wręcz nie mogło zabraknąć Marty Manowskiej, którą Krzysztof uważa za swoistą matkę chrzestną tego małżeństwa.

Nie jest też tajemnicą, że Krzysztof i Bogusia na swoje święto zaprosili pozostałych uczestników programu, lecz na imprezie nie pojawiła się Elżbieta, która w tym samym czasie... bawiła się ze swoimi koleżankami. Pod postem na Instagramie, w którym pochwaliła się damską imprezą, zaczęła się dyskusja, a jedna z fanek "Rolnika" napisała:

Ja też sama bym nie szła na wesele, pozdrawiam

Na odpowiedź Elżbiety nie trzeba było długo czekać. 56-letnia rolniczka odpisała:

ja mam żałobę co innego spotkanie a co innego zabawa na weselu pozdrawiam ❤️

[instagram]https://www.instagram.com/p/CWyYx_CMbPn/[/instagram]

Za to pod innym komentarzem Elżbieta, na pytanie dlaczego nie jest na weselu, napisała:

miałam być ale jakoś tak wyszło pozdrawiam ❤️

Przekonują Was te tłumaczenia?

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn